Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°1

Camping in de Lot Om naar te luisteren

In het zuiden van Frankrijk, gelegen in de regio Occitanië en vernoemd naar de gelijknamige rivier die door het departement stroomt, vind je Lot. Het zonnige Lot wordt omringd door Corrèze, Cantal, Aveyron, Lot-et-Garonne, Dordogne en Tarn-et-Garonne en is een ideale bestemming voor een vakantie op de camping.

Lees meer

Camping in de Lot - Top Campings

44 beschikbare camping(s) vanaf € 106,00 Verschillende factoren kunnen invloed hebben op de klassificatie van een camping. Meer informatie

Bezig met laden
9,11 - 299 reviews
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Le Ventoulou, een oude boerderij van 2 ha, gelegen tussen de dorpen Thegra en Padirac (3 km), nodigt u uit om uw vakantie in een behouden natuur door te brengen, ver van alle drukte.
VVF Camping Martel-Gluges Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Kinderanimatie Zwembad Animatie Wifi Tennis Jeu de boules
Les Hameaux de Pomette - Terres de France *** Frankrijk, Lot, Cazals - Marminiac
Verwarmd zwembad Wifi
Het Hameaux de Pomette biedt 42 comfortabele chalets tegen de heuvel. Complete inrichting met 2 slaapkamers, badkamer en terras. Vele activiteiten zoals kano, klimmen, wandel-, mountainbike- en paardrijtochten. Geniet van de gastronomie van Zuidwest Frankrijk!
VVF Martel-Gluges *** Frankrijk, Lot, Martel Gluges
LES HAUTS D'ALBAS ** Frankrijk, Lot, ALBAS
9,75 - 15 reviews
Verwarmd zwembad Wifi Sportterrein Jeu de boules
"Les Hauts d'Albas" onderscheidt zich van andere campings door de ruimte, de kwaliteit van het comfort, de faciliteiten en de diensten. Uw yurt van 56m², verwarmd en geklimatiseerd, volledig uitgerust met een eigen terras van 25m². Aangeboden diensten: - het hele jaar geopend - buitenzwembad 20m x 5m verwarmd van april t/m oktober - overdekt zwembad het hele jaar door verwarmd - schuur met biljart, leeshoek, houtvuur (ook beschikbaar voor kleine seminaries)
Camping Nature Le Valenty *** Frankrijk, Lot, Soturac
9,59 - 57 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Geen motorlawaai en luchtvervuiling meer, _de Valenty_ gaat groen zodat u in alle rust en sereniteit een vakantie kunt doorbrengen in alle veiligheid. Le Valenty is een rustige plek waar het goed is om je koffers neer te zetten, 1 nacht, 1 weekend, een week of zelfs meer met de familie, als stelletje of als groep. Alles is zo ontworpen dat u uw vakantieplezier zult beleven. In een authentieke natuurlijke omgeving en zonder auto's, voor onze vrienden de campers, is er een specifieke plek voor jullie aangewezen. Wanneer u voor onze camping kiest, betekent dat een verblijf zonder zorgen, met meer ruimte en comfort voor ouders, maar ook meer veiligheid en vrijheid voor kinderen! Wij verwelkomen u voor tenten, caravans, stacaravans en campers in onze oase van rust op mensenmaat op 6 ha groen en schaduw en rust met grote staanplaatsen in de schaduw van eiken en kastanjebomen.
Camping Les Berges du Célé ** Frankrijk, Lot, Bagnac sur Célé
Kinderanimatie Zwembad Animatie Aan een rivier Tennis Jeu de boules
Located in the heart of the Vallée du Célé close to places of interest, you will benefit from shaded areas, green scenery and numerous leisure activities. Informations : association des campings du lot - www.campinglot.com
Aux Lodges du Mas de Nadal *** Frankrijk, Lot, Sauliac-sur-Célé
Zwembad Restaurant Wifi Jeu de boules
Even uit het drukke dagelijkse leven en heerlijk genieten in een van onze 24 gemeubileerde lodges met alle comfort en een overdekt terras, hier kan dat allemaal! Droom je van een vakantie waar rust heerst, in een inspirerende en verkwikkende natuurlijke omgeving? Kom dan ontspannen op Mas de Nadal, een camping in de Lot bij Saint-Cirq-Lapopie in het hart van de Quercy, met zijn serene sfeer en natuurlijke omgeving. Ontdek het glamping concept! Zodra je aankomt op het landgoed, voel je je schouders ontspannen en je spanningen wegsmelten! Geniet van het unieke plezier van het combineren van comfort met een verbinding met de natuur. Hier voel je je afgesloten van de wereld. En toch ben je dichter dan ooit bij enkele van de mooiste plekjes in de Lot!
Camping LA RIVIERE *** Frankrijk, Lot, LACAVE
9,33 - 161 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Wifi Sportterrein Jeu de boules
U wilt de vallei van de Dordogne leren kennen: Laat u leiden en ontdek de camping La rivière. Wij beschikken over 110 standplaatsen in een bosrijk park van 3,5 ha, gelegen langs de Dordogne. U kunt er talrijke fysieke en ludieke activiteiten beoefenen en prachtige plaatsen bezoeken. In de vele karakteristieke dorpjes waant u zich eventjes terug in de Middeleeuwen.
Les Bois de Prayssac *** Frankrijk, Lot, Prayssac
9,51 - 60 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules
Le Bois de Prayssac beschikt over 40 vakantiehuisjes en 20 houten chalets (waarvan drie toegankelijk voor mindervaliden), geschikt voor gezinnen tot 7 personen.
Camping Le Relais du Campeur ** Frankrijk, Lot, ROCAMADOUR
7,61 - 91 reviews
Camping Le Relais du Campeur in Rocamadour verwelkomt u in een groene omgeving in het hart van de Lot, op enkele minuten van het beroemde bergdorp. De camping is ideaal voor een verblijf in de natuur en om de omgeving te ontdekken. Hij biedt ruime, schaduwrijke staanplaatsen en een zwembad om te ontspannen. Geniet van een gezellige sfeer, activiteiten voor het hele gezin en ga op ontdekkingstocht naar de wonderen van de Quercy: pittoreske dorpjes, grotten, rivieren en heuvelachtige landschappen. Een perfecte plek om ontspanning, natuur en erfgoed te combineren.
Village Camping LES VIGNES *** Frankrijk, Lot, PUY L'EVEQUE
8,83 - 69 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
De authenticiteit en sereniteit van de plaats schorten de tijd op om van uw vakantie een terugkeer naar uw roots te maken. Onze camping, genesteld tussen rivier en wijngaarden, biedt een gevarieerd aanbod van accommodaties te midden van eeuwenoude bomen aan de oevers van de Lot. In de buurt van het middeleeuwse stadje Puy L'Évêque kunt u de rijkdommen van de Lot-vallei ontdekken. Ons team biedt u activiteiten voor jong en oud met een breed scala aan activiteiten, waaronder: gezellige avonden, concerten, voorstellingen, openluchtbioscoop, wijnproeverijen en proeverijen van streekproducten, sportieve uitdagingen, wandeltochten...  Hier wordt alles voorgesteld, niets opgelegd, zodat u een heerlijk moment van ontspanning en ontdekking in Occitanië kunt doorbrengen.
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Unieke Exclusiviteiten voor een Onvergetelijk Verblijf!  Welkom bij Le Séquoia, een prachtige camping gelegen tussen Sarlat en Rocamadour, in het hart van de Dordogne-vallei. Geniet van een 6 hectare groot groen park met diverse accommodaties: stacaravans, chalets en volledig ingerichte tenten, evenals kampeerplaatsen met privé sanitair voor extra comfort en privacy.  Ontspan in ons verwarmde zwemparadijs, met een overdekt zwembad en een tropische lagune – ideaal voor plezier en ontspanning. Blijf actief met ons multisportterrein, een speeltuin met trampoline, en een gevarieerd animatieprogramma gedurende het hele seizoen! Geniet van heerlijke streekgerechten in onze bar en restaurant. Toe aan ontspanning? Laat je verwennen in onze wellness spa. Beleef een onvergetelijke vakantie in de Dordogne, omringd door natuur en een warme, gastvrije sfeer – perfect voor gezinnen en vrienden! 🌿✨
Camping Le Picouty *** Frankrijk, Lot, PAYRAC
9,58 - 46 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Camping le Picouty heeft een ideale ligging tussen de mooiste plekjes in de Dordogne en de Lot.
Camping La Clairière *** Frankrijk, Lot, Lamothe-Fenelon
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Kleine ecologische familiecamping met zwembad, midden in 10 hectare rust en natuur, tussen Sarlat en Rocamadour.Ondergedompeld in de natuur, op een grote schaduwrijke camping, in een comfortabel chalet, een bijzondere tipi, een ecolodge of een boomhut, kunt u genieten van de wonderen van de Dordogne-vallei, of zwemmen in het mooie kleine overloopzwembad, genieten van de natuur en "well- zijn'-activiteiten, proef lokale producten uit de snackbar, vermaak je in de speeltuin, op de jeu de boulesbaan, aan het tafelvoetbal of aan de pingpongtafel.
Camping RIVIERE DE CABESSUT *** Frankrijk, Lot, CAHORS
8,84 - 261 reviews
Zwembad Aan een rivier Winkels Wifi Jeu de boules
The campsite of « Rivière de Cabessut » is located along the edge of the Lot river, at 5 kms from downtown Cahors… There are 113 quiet and shaded pitches. In the heart of a tourist and gastronomic region, Cahors is the county town of Quercy and the stopping-off place of «Lot Navigable». Near the campsite, come and discover the villages of Saint-Cirq-Lapopie, Albas, Montcuq, Bélaye, etc... We look forward to welcoming you to our place!
Camping Les Cigales **** Frankrijk, Lot, Rocamadour
8,48 - 265 reviews
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Jeu de boules
De 4-sterrencamping Les Cigales, gelegen in het hart van Rocamadour, biedt chalets, stacaravans, woonwagens en staanplaatsen voor tenten, caravans of campers. De camping is ideaal voor gezinnen en ligt tegenover het apenbos en vlakbij de Gouffre de Padirac, waar avonturen en ontdekkingen voor jong en oud te beleven zijn. Geniet van een gezellige natuurlijke omgeving, leuke activiteiten en ontspannende momenten om de wonderen en uitzonderlijke landschappen van de Lot ten volle te verkennen.
Camping LES GRANGES *** Frankrijk, Lot, VAYRAC
8,71 - 99 reviews
Verwarmd zwembad Animatie Winkels Wifi Jeu de boules
De slingerende Dordognerivier nodigt u uit te genieten van de schaduwrijke camping. Rustige natuurlijke omgeving en activiteiten ter plaatse, zoals zwembad en speeltuin. Vlakbij Rocamadour en Padirac.
Le Château de Termes **** Frankrijk, Lot, Saint Denis Lès Martel
9,52 - 19 reviews
Verwarmd zwembad Restaurant Spa en Wellness Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Jeu de boules
☀️Stel je voor dat je elke ochtend wakker wordt in een van onze comfortabele lodges, omringd door de wilde natuur van de Dordogne. Geniet van een ontbijt op uw privéterras, met het zachte geluid van de rivier op de achtergrond. Ga vervolgens op pad om de vele activiteiten in de regio te verkennen, zoals een bezoek aan de Gouffre de Padirac, de grotten van Lacave, het ontdekken van pittoreske middeleeuwse dorpjes of zelfs een kanotocht op de Dordogne.🏕️Keer daarna terug naar uw accommodatie om te ontspannen in de Dordogne die het kamp bezaait of om een ​​vriendelijk moment te delen met andere reizigers tijdens een aperitiefdiner. Ons zorgzame team staat klaar om ervoor te zorgen dat uw verblijf onvergetelijk wordt, biedt u persoonlijke diensten en garandeert uw welzijn op elk moment.🧘Onze glamping in Lacave is veel meer dan alleen vakantieaccommodatie - het is een levenservaring. Wij geloven dat reizen een kans moet zijn om verbinding te maken met jezelf, anderen en de omringende natuur. We zijn er trots op u een ruimte van delen en vriendelijkheid te bieden, waar u onvergetelijke herinneringen kunt creëren met uw familie en vrienden.☑️Boek nu voor een unieke glamping-ervaring in Lacave.
Flower Camping Les Ondines **** Frankrijk, Lot, Souillac
8,75 - 56 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Aan een rivier Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules
De camping ligt in Souillac in de Dordogne. Het centrum ligt op 5 minuten lopen. U kunt hier vele activiteiten doen, zoals; vissen, kanoën, wandelen of vele andere activiteiten.
Meer resultaten weergeven
Bezig met laden

Camping in de Lot - met de beste prijzen

Camping in de Lot - met de hoogste waarderingen

Hotspots

Populaire bestemmingen in de Lot

Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°2

Met ruim 140 verschillende campings biedt Lot een brede keuzemogelijkheid aan vakantiebestemmingen. Boek je volgende vakantie naar Lot, in Zuid-Frankrijk!

Op vakantie bij een camping in Lot

Het landschap van Lot bestaat voor een groot deel aan hoge kalkvlaktes, ook wel de causses genoemd. Het gebied kenmerkt zich door haar wijngaarden, glooiende heuvels, groene bossen en ondergrondse grotten. Hier baant de rivier de Lot zich een weg door het landschap, waar zij door eeuwenlange stroming diepe kloven heeft gesleten. In het noorden van het departement loopt ook nog een stukje van de Dordogne, langs de rand van het grote regionale natuurpark van Causses du Quercy. Veel campings in Lot zijn dan ook gelegen aan de rivier, op steenworp afstand van de oever. Kano, kajak of raft over de rivier, neem een verfrissende duik of sla je hengel uit. Luier en relax aan de oever van de rivier in de schaduw of het warme zonnetje en geniet van het Zuid-Franse leventje op de camping in Lot.

Profiteer van de rijke geschiedenis en cultuur van het departement en bezoek de middeleeuwse dorpjes, de kerkjes en de prachtige kathedraal Saint-Etienne in Cahors. Geniet van de (avond)marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, truffel, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje.

Boek een camping in Lot en geniet van een ontspannen vakantie in Frankrijk!

Te doen rondom de camping in Lot

  • Bezoek de grotten van Gouffre de Padriac en bewonder de bijna magische ondergrondse wereld of bezoek Pech-Merle met prehistorische muurtekeningen;
  • Bezoek het kasteel van Cénevières;
  • Beklim de grote trap zoals pilgrims al honderden jaar doen in Rocamadour en bewonder de uit rots gehakte kerken en kapellen;
  • Wandel door het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq Lapopie;
  • Bezoek het Prehisto Dino Parc (als je durft).
MS Vacances-Campéole
12 campings MS Vacances-Campéole
Bekijk