43 beschikbare camping(s) vanaf € 106,00 Verschillende factoren kunnen invloed hebben op de klassificatie van een camping. Meer informatie

Verfijn zoekresultaat
  • 27
  • 19
  • 4
  • 39
  • 40
  • 19
  • 7
  • 39
  • 22
  • 23
  • 27
  • 36
  • 37
  • 21
  • 7

Bezig met laden
Camping Domaine de la Faurie  - Camping Direct
Top Camping
Camping Domaine de la Faurie **** Frankrijk, Lot, SENIERGUES
Camping La Clairière - Camping Direct
Top Camping
Camping La Clairière *** Frankrijk, Lot, Lamothe-Fenelon
Camping Nature Le Valenty - Camping Direct
Top Camping
Camping Nature Le Valenty *** Frankrijk, Lot, Soturac
9,59 - 57 reviews
Le Ventoulou Sites et Paysages - Camping Direct
Top Camping
Le Ventoulou Sites et Paysages **** Frankrijk, Lot, THEGRA
9,13 - 298 reviews
VVF Martel-Gluges *** Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Kinderanimatie Zwembad Animatie Wifi Tennis Jeu de boules
9,59 - 57 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Geen motorlawaai en luchtvervuiling meer, _de Valenty_ gaat groen zodat u in alle rust en sereniteit een vakantie kunt doorbrengen in alle veiligheid. Le Valenty is een rustige plek waar het goed is om je koffers neer te zetten, 1 nacht, 1 weekend, een week of zelfs meer met de familie, als stelletje of als groep. Alles is zo ontworpen dat u uw vakantieplezier zult beleven. In een authentieke natuurlijke omgeving en zonder auto's, voor onze vrienden de campers, is er een specifieke plek voor jullie aangewezen. Wanneer u voor onze camping kiest, betekent dat een verblijf zonder zorgen, met meer ruimte en comfort voor ouders, maar ook meer veiligheid en vrijheid voor kinderen! Wij verwelkomen u voor tenten, caravans, stacaravans en campers in onze oase van rust op mensenmaat op 6 ha groen en schaduw en rust met grote staanplaatsen in de schaduw van eiken en kastanjebomen.
Camping Le Soulhol *** Frankrijk, Lot, Saint-Céré
9,13 - 50 reviews
Verwarmd zwembad Aan een rivier Wifi Jeu de boules
Op slechts 400 meter afstand van het centrum van het stadje St. Cere, grenzend aan de rivier de Bave, verwelkomt de camping Le Soulhol jou op een prachtige locatie van ruim vier hectaren voor een aangenaam verblijf in de natuur. Op een steenworp afstand van het stadscentrum kunt u genieten van het zwembad (geopend van 1 juni tot 31 augustus) en de prachtige omgeving van de camping.
9,13 - 298 reviews
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Le Ventoulou, een oude boerderij van 2 ha, gelegen tussen de dorpen Thegra en Padirac (3 km), nodigt u uit om uw vakantie in een behouden natuur door te brengen, ver van alle drukte.
LES HAUTS D'ALBAS ** Frankrijk, Lot, ALBAS
9,75 - 15 reviews
Verwarmd zwembad Wifi Sportterrein Jeu de boules
"Les Hauts d'Albas" onderscheidt zich van andere campings door de ruimte, de kwaliteit van het comfort, de faciliteiten en de diensten. Uw yurt van 56m², verwarmd en geklimatiseerd, volledig uitgerust met een eigen terras van 25m². Aangeboden diensten: - het hele jaar geopend - buitenzwembad 20m x 5m verwarmd van april t/m oktober - overdekt zwembad het hele jaar door verwarmd - schuur met biljart, leeshoek, houtvuur (ook beschikbaar voor kleine seminaries)
VVF Camping Martel-Gluges Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Les Hameaux de Pomette - Terres de France *** Frankrijk, Lot, Cazals - Marminiac
Verwarmd zwembad Wifi
Het Hameaux de Pomette biedt 42 comfortabele chalets tegen de heuvel. Complete inrichting met 2 slaapkamers, badkamer en terras. Vele activiteiten zoals kano, klimmen, wandel-, mountainbike- en paardrijtochten. Geniet van de gastronomie van Zuidwest Frankrijk!
Les Bois de Prayssac *** Frankrijk, Lot, Prayssac
9,51 - 60 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules
Vakantiepark en camping Les Bois de Prayssac biedt diverse flexibele accommodatiemogelijkheden, ideaal voor stellen, gezinnen of groepen. Het park bestaat uit 40 huisjes, 20 houten chalets (waaronder 3 volledig toegankelijke chalets), 3 lodgetenten en 2 mini-stacaravans, allemaal harmonieus gelegen in een uitgestrekt bosrijk park van 7 hectare. Ontworpen om comfort, privacy en een intense natuurbeleving te bieden, bieden sommige accommodaties plaats aan maximaal 7 personen, waardoor het perfect is voor familie- of groepsverblijven in een rustige en ongerepte omgeving. Dit diverse aanbod aan accommodaties zorgt ervoor dat iedereen de perfecte optie kan kiezen, of het nu gaat om een ​​enkele nacht, een korte vakantie of een langere reis in de Lotvallei van Occitanië.
Camping Les Cigales **** Frankrijk, Lot, Rocamadour
8,48 - 265 reviews
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Jeu de boules
De 4-sterrencamping Les Cigales, gelegen in het hart van Rocamadour, biedt chalets, stacaravans, woonwagens en staanplaatsen voor tenten, caravans of campers. De camping is ideaal voor gezinnen en ligt tegenover het apenbos en vlakbij de Gouffre de Padirac, waar avonturen en ontdekkingen voor jong en oud te beleven zijn. Geniet van een gezellige natuurlijke omgeving, leuke activiteiten en ontspannende momenten om de wonderen en uitzonderlijke landschappen van de Lot ten volle te verkennen.
Camping LA GARRIGUE *** Frankrijk, Lot, LOUBRESSAC
8,79 - 45 reviews
Zwembad Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Gelegen in Loubressac, één van de mooiste dorpen van Frankrijk, vind je de driesterrencamping La Garrigue. De groene, rustige en familiale camping beschikt over een zwembad met een snackbar voor een smakelijk tussendoortje. Huur een stacaravan met overdekt terras en geniet van de omgeving van de camping. Zo rij je in enkele minuten naar de kloof van Padirac, de middeleeuwse dorpjes Rocamadour, Carennac, Autoire en Rodes Collonges, de grotten van Lacave en het kasteel Castelnau. Voor een heerlijk, ontspannen vakantie in Quercy.
Camping LES GRANGES *** Frankrijk, Lot, VAYRAC
8,71 - 99 reviews
Verwarmd zwembad Animatie Winkels Wifi Jeu de boules
De slingerende Dordognerivier nodigt u uit te genieten van de schaduwrijke camping. Rustige natuurlijke omgeving en activiteiten ter plaatse, zoals zwembad en speeltuin. Vlakbij Rocamadour en Padirac.
Camping Le Village du Port **** Frankrijk, Lot, Saint-Sozy
9,44 - 117 reviews
Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Jeu de boules
Op 5 hectare natuur langs de Dordogne heeft onze 100% natuur- en ecologische camping gekozen voor een eco-verantwoorde manier van leven en vakantie, ontworpen om de rijkdom van de natuur in de Dordogne-vallei te behouden. kom ontspannen op camping village du port, op een van onze vele ruime en schaduwrijke plaatsen of in een van onze perfect uitgeruste gîtes of lodges met uitzicht op de rivier in het hart van de weelderige natuur. Uitgerust voor uw vakantie, zwembaden, peuterbad, mini-tennisjacuzzi zullen het hele gezin verrukken. Bij de ingang van de camping de wijnbar "Chez Sophie", een kruidenierswinkel, de receptie en een wellnessruimte in een gerestaureerde schuur. Geniet van een gezellig moment, een landelijke en gezellige plek vol mooie verrassingen en goede producten. Als u op zoek bent naar rust, een zuivere en onvervuilde omgeving, veiligheid voor uw kinderen, de zoetheid van het leven, dan is dit een autovrije camping! We verwelkomen ook groepen fietsers, wandelaars... met de mogelijkheid van een maaltijdservice op reservatie. Vanaf de camping komt u via een pad naar het kleine dorpje st sozy waar u een kruidenierswinkel, bakker, pers vindt en niet te vergeten de slager Bruno, maar ook restaurants, het postkantoor, de tabakswinkel en een zeer authentieke sfeer... Ongewone vakanties in een ongerepte omgeving.
Camping les Arcades *** Frankrijk, Lot, ST PANTALEON
9,3 - 74 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Sportterrein
Holidays in a natural and authentic setting? Ideally located 15 minutes from Cahors, and 10 minutes from Montcuq, in Quercy-Blanc, you will find in us an atmosphere that instantly invites to relax ... The heart of our 3-star campsite is located harmoniously at the foot of the _Moulin de Saint-Martial_, a sumptous 13th century white water mill of Quercy: you will be instantly immersed in all that is the charm and authenticity of our beautiful department ... Enjoy the bar and the restaurant on our beautiful terrace nestled at the foot of the Mill and jealously guarded by trees three centuries ... our heated water area with slides and paddling pool, our fishing pond, and an authentic and preserved natural environment ... Welcome to the MARLIERE family at Camping Des Arcades, in the Lot / Dordogne Valley!
Camping Le Relais du Campeur ** Frankrijk, Lot, ROCAMADOUR
7,61 - 91 reviews
Camping Le Relais du Campeur in Rocamadour verwelkomt u in een groene omgeving in het hart van de Lot, op enkele minuten van het beroemde bergdorp. De camping is ideaal voor een verblijf in de natuur en om de omgeving te ontdekken. Hij biedt ruime, schaduwrijke staanplaatsen en een zwembad om te ontspannen. Geniet van een gezellige sfeer, activiteiten voor het hele gezin en ga op ontdekkingstocht naar de wonderen van de Quercy: pittoreske dorpjes, grotten, rivieren en heuvelachtige landschappen. Een perfecte plek om ontspanning, natuur en erfgoed te combineren.
CAMPING DE LA SOLE **** Frankrijk, Lot, PUYBRUN
9,25 - 64 reviews
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
In het hart van het Dal van de Dordogne, zult u van het plezier en de kalmte van een familievakantie in Hoog-Quercy genieten.Camping van 72 schaduwrijke en afgebakende plaatsen gelegen op 600 m van de Dordogne (visserij, baden) en 500 m van het dorp met alle handel (bakkerijen, slagerijen, kruidenierswinkel, ijzerwaren, apotheek alsmede dokter en post).
Aux Lodges du Mas de Nadal *** Frankrijk, Lot, Sauliac-sur-Célé
Zwembad Restaurant Wifi Jeu de boules
Even uit het drukke dagelijkse leven en heerlijk genieten in een van onze 24 gemeubileerde lodges met alle comfort en een overdekt terras, hier kan dat allemaal! Droom je van een vakantie waar rust heerst, in een inspirerende en verkwikkende natuurlijke omgeving? Kom dan ontspannen op Mas de Nadal, een camping in de Lot bij Saint-Cirq-Lapopie in het hart van de Quercy, met zijn serene sfeer en natuurlijke omgeving. Ontdek het glamping concept! Zodra je aankomt op het landgoed, voel je je schouders ontspannen en je spanningen wegsmelten! Geniet van het unieke plezier van het combineren van comfort met een verbinding met de natuur. Hier voel je je afgesloten van de wereld. En toch ben je dichter dan ooit bij enkele van de mooiste plekjes in de Lot!
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Kleine ecologische familiecamping met zwembad, midden in 10 hectare rust en natuur, tussen Sarlat en Rocamadour.Ondergedompeld in de natuur, op een grote schaduwrijke camping, in een comfortabel chalet, een bijzondere tipi, een ecolodge of een boomhut, kunt u genieten van de wonderen van de Dordogne-vallei, of zwemmen in het mooie kleine overloopzwembad, genieten van de natuur en "well- zijn'-activiteiten, proef lokale producten uit de snackbar, vermaak je in de speeltuin, op de jeu de boulesbaan, aan het tafelvoetbal of aan de pingpongtafel.
Camping Quercy Vacances **** Frankrijk, Lot, Saint Pierre Lafeuille
Kinderanimatie Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Gelegen in het hart van de Lot-vallei, op 10 minuten van Cahors, en dicht bij het regionale natuurpark van de Causses du Quercy, past Quercy Vacances zich aan uw wensen aan met zijn stacaravans, chalets, paalhutten, canvas bengalis, en camping-cars, caravans en tenten. Zwembad en spa, bar-snack en restaurant, muzikale of sportieve activiteiten, maar ook middeleeuwse, prehistorische, Jura of geologische sites, evenals een veelheid aan wandel-, kano-, mountainbike-, wandel- en klimroutes zullen alle soorten vakantiegangers bekoren!
Camping LA CHENERAIE **** Frankrijk, Lot, SAINT GERY - VERS
9,32 - 198 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Camping PADIMADOUR à ROCAMADOUR **** Frankrijk, Lot, ROCAMADOUR
9,2 - 364 reviews
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Camping PADIMADOUR **** is ideaal gelegen bij Rocamadour, in de regio Midi-Pyrénées, midden in het departement de LOT, op het kruispunt van de Dordognevallei, de rivieren de Lot en de Célé, en vlak bij de Gouffre de Padirac, de dorpen Alvignac-les-Eaux, Autoire, Loubressac en Carennac, in het Natuurpark Causses du Quercy. Of u nu kiest voor kamperen of het huren van een huisje: deze camping biedt naast kampeerplaatsen recente accommodatie in cottages en lodge tenten, in een rustige natuuromgeving die ideaal is voor gezinnen. CAMPING PADIMADOUR biedt alles wat u zoekt op een camping, zoals een verwarmd zwembad, kikkerbad en bubbelbad, gratis Wi-Fi internet op de hele camping, maar ook activiteiten en animaties voor het hele gezin, om te kunnen genieten van een onvergetelijke vakantie…
Camping Les Berges du Célé ** Frankrijk, Lot, Bagnac sur Célé
Kinderanimatie Zwembad Animatie Aan een rivier Tennis Jeu de boules
Located in the heart of the Vallée du Célé close to places of interest, you will benefit from shaded areas, green scenery and numerous leisure activities. Informations : association des campings du lot - www.campinglot.com
Meer resultaten weergeven
Bezig met laden

Hotspots

Populaire bestemmingen in de Lot

Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°2

Met ruim 140 verschillende campings biedt Lot een brede keuzemogelijkheid aan vakantiebestemmingen. Boek je volgende vakantie naar Lot, in Zuid-Frankrijk!

Op vakantie bij een camping in Lot

Het landschap van Lot bestaat voor een groot deel aan hoge kalkvlaktes, ook wel de causses genoemd. Het gebied kenmerkt zich door haar wijngaarden, glooiende heuvels, groene bossen en ondergrondse grotten. Hier baant de rivier de Lot zich een weg door het landschap, waar zij door eeuwenlange stroming diepe kloven heeft gesleten. In het noorden van het departement loopt ook nog een stukje van de Dordogne, langs de rand van het grote regionale natuurpark van Causses du Quercy. Veel campings in Lot zijn dan ook gelegen aan de rivier, op steenworp afstand van de oever. Kano, kajak of raft over de rivier, neem een verfrissende duik of sla je hengel uit. Luier en relax aan de oever van de rivier in de schaduw of het warme zonnetje en geniet van het Zuid-Franse leventje op de camping in Lot.

Profiteer van de rijke geschiedenis en cultuur van het departement en bezoek de middeleeuwse dorpjes, de kerkjes en de prachtige kathedraal Saint-Etienne in Cahors. Geniet van de (avond)marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, truffel, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje.

Boek een camping in Lot en geniet van een ontspannen vakantie in Frankrijk!

Te doen rondom de camping in Lot

  • Bezoek de grotten van Gouffre de Padriac en bewonder de bijna magische ondergrondse wereld of bezoek Pech-Merle met prehistorische muurtekeningen;
  • Bezoek het kasteel van Cénevières;
  • Beklim de grote trap zoals pilgrims al honderden jaar doen in Rocamadour en bewonder de uit rots gehakte kerken en kapellen;
  • Wandel door het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq Lapopie;
  • Bezoek het Prehisto Dino Parc (als je durft).
MS Vacances-Campéole
12 campings MS Vacances-Campéole
Bekijk