43 beschikbare camping(s) vanaf € 106,00 Verschillende factoren kunnen invloed hebben op de klassificatie van een camping. Meer informatie

Verfijn zoekresultaat
  • 19
  • 27
  • 4
  • 39
  • 40
  • 19
  • 7
  • 39
  • 22
  • 23
  • 27
  • 36
  • 37
  • 21
  • 7

Bezig met laden
Camping La Clairière - Camping Direct
Top Camping
Camping La Clairière *** Frankrijk, Lot, Lamothe-Fenelon
Le Ventoulou Sites et Paysages - Camping Direct
Top Camping
Le Ventoulou Sites et Paysages **** Frankrijk, Lot, THEGRA
9,13 - 298 reviews
Camping Domaine de la Faurie  - Camping Direct
Top Camping
Camping Domaine de la Faurie **** Frankrijk, Lot, SENIERGUES
Camping Nature Le Valenty - Camping Direct
Top Camping
Camping Nature Le Valenty *** Frankrijk, Lot, Soturac
9,59 - 57 reviews
9,13 - 298 reviews
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Le Ventoulou, een oude boerderij van 2 ha, gelegen tussen de dorpen Thegra en Padirac (3 km), nodigt u uit om uw vakantie in een behouden natuur door te brengen, ver van alle drukte.
Les Hameaux de Pomette - Terres de France *** Frankrijk, Lot, Cazals - Marminiac
Verwarmd zwembad Wifi
Het Hameaux de Pomette biedt 42 comfortabele chalets tegen de heuvel. Complete inrichting met 2 slaapkamers, badkamer en terras. Vele activiteiten zoals kano, klimmen, wandel-, mountainbike- en paardrijtochten. Geniet van de gastronomie van Zuidwest Frankrijk!
Camping Le Soulhol *** Frankrijk, Lot, Saint-Céré
9,13 - 50 reviews
Verwarmd zwembad Aan een rivier Wifi Jeu de boules
Op slechts 400 meter afstand van het centrum van het stadje St. Cere, grenzend aan de rivier de Bave, verwelkomt de camping Le Soulhol jou op een prachtige locatie van ruim vier hectaren voor een aangenaam verblijf in de natuur. Op een steenworp afstand van het stadscentrum kunt u genieten van het zwembad (geopend van 1 juni tot 31 augustus) en de prachtige omgeving van de camping.
VVF Camping Martel-Gluges Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Kinderanimatie Zwembad Animatie Wifi Tennis Jeu de boules
LES HAUTS D'ALBAS ** Frankrijk, Lot, ALBAS
9,75 - 15 reviews
Verwarmd zwembad Wifi Sportterrein Jeu de boules
"Les Hauts d'Albas" onderscheidt zich van andere campings door de ruimte, de kwaliteit van het comfort, de faciliteiten en de diensten. Uw yurt van 56m², verwarmd en geklimatiseerd, volledig uitgerust met een eigen terras van 25m². Aangeboden diensten: - het hele jaar geopend - buitenzwembad 20m x 5m verwarmd van april t/m oktober - overdekt zwembad het hele jaar door verwarmd - schuur met biljart, leeshoek, houtvuur (ook beschikbaar voor kleine seminaries)
VVF Martel-Gluges *** Frankrijk, Lot, Martel Gluges
9,59 - 57 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Geen motorlawaai en luchtvervuiling meer, _de Valenty_ gaat groen zodat u in alle rust en sereniteit een vakantie kunt doorbrengen in alle veiligheid. Le Valenty is een rustige plek waar het goed is om je koffers neer te zetten, 1 nacht, 1 weekend, een week of zelfs meer met de familie, als stelletje of als groep. Alles is zo ontworpen dat u uw vakantieplezier zult beleven. In een authentieke natuurlijke omgeving en zonder auto's, voor onze vrienden de campers, is er een specifieke plek voor jullie aangewezen. Wanneer u voor onze camping kiest, betekent dat een verblijf zonder zorgen, met meer ruimte en comfort voor ouders, maar ook meer veiligheid en vrijheid voor kinderen! Wij verwelkomen u voor tenten, caravans, stacaravans en campers in onze oase van rust op mensenmaat op 6 ha groen en schaduw en rust met grote staanplaatsen in de schaduw van eiken en kastanjebomen.
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Unieke Exclusiviteiten voor een Onvergetelijk Verblijf!  Welkom bij Le Séquoia, een prachtige camping gelegen tussen Sarlat en Rocamadour, in het hart van de Dordogne-vallei. Geniet van een 6 hectare groot groen park met diverse accommodaties: stacaravans, chalets en volledig ingerichte tenten, evenals kampeerplaatsen met privé sanitair voor extra comfort en privacy.  Ontspan in ons verwarmde zwemparadijs, met een overdekt zwembad en een tropische lagune – ideaal voor plezier en ontspanning. Blijf actief met ons multisportterrein, een speeltuin met trampoline, en een gevarieerd animatieprogramma gedurende het hele seizoen! Geniet van heerlijke streekgerechten in onze bar en restaurant. Toe aan ontspanning? Laat je verwennen in onze wellness spa. Beleef een onvergetelijke vakantie in de Dordogne, omringd door natuur en een warme, gastvrije sfeer – perfect voor gezinnen en vrienden! 🌿✨
Camping Ecoresponsable Le Rêve *** Frankrijk, Lot, LE VIGAN-EN-QUERCY
9,33 - 57 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Winkels Wifi Jeu de boules
Ecologische 3*-camping in de Lot/Dordogne. In een bevoorrechte natuurlijke omgeving, met 60 ruime standplaatsen in een gezellige familiesfeer. De voorzieningen ter plaatse omvatten een zwembad en kikkerbad, bar, restaurant, afhaalmaaltijden en brood en gebak. Ideaal gelegen om opmerkelijke plaatsen te ontdekken zoals de kloof van Padirac, Rocamadour, Sarlat, het dierenpark Gramat, de grotten van Cougnac, Lacave en Pech Merle... In het voor- en naseizoen, een oase van rust. In het hoogseizoen, een gezellige, levendige sfeer. Ideaal voor gezinnen met kinderen.
Camping La Plage *** Frankrijk, Lot, MEYRONNE
9,23 - 186 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Gelegen in de vallei van de Dordogne en in het hart van de toeristische bezienswaardigheden van de Lot: Rocamadour, de kloof van Padirac, de grotten van Lacave, Collonges la Rouge, Martel, Souillac, Sarlat ... De camping La Plage biedt een familiale sfeer in een schaduwrijk park van 2 hectare met directe toegang tot de rivier de Dordogne. Kanoverhuur op de voet van de camping. Vermaak in het seizoen (juli / augustus): kampeermaaltijd, muzikale avond, wateraerobics, initiatie van vissen, petanque-wedstrijd, schattenjacht. Blijf kamperen op onze ruime staanplaatsen, in de schaduw of halfschaduw, aan de rand van het water, met uitzicht op de kliffen; of huur van een lodge, bungalow of caravan. Servicegebied camperplaats. Documentatie en advies voor sightseeing en natuurtochten. Vriendelijke sfeer en warm welkom. Open van 1 mei tot 30 september
9,62 - 119 reviews
Tussen Sarlat en Rocamadour, in het hart van de Dordognevallei, heten Élodie en Loïc u welkom in een natuurlijke en schaduwrijke omgeving. De 4-sterrencamping Sites & Paysages Les Hirondelles beschikt over 81 staanplaatsen, gelegen in een bos van eeuwenoude eiken. Geopend van april tot september, met onder andere: een overdekt en verwarmd zwembad (28 °C) het hele seizoen; een bar-restaurant met lokale producten, afhaalgerechten en dagelijks brood & gebak; een kleine campingwinkel; gratis en volledige wifi-dekking op de hele camping. In juli en augustus: familie-animatie met concertavonden, sterrenkijkshows en verhalen & legendes uit de Quercy. Overdag: aquagym, bijlwerpen, schattenjacht, escape game en nog veel meer. In de omgeving: de afgrond van Padirac, de grotten van Lacave, tuinen, kastelen en enkele van de Mooiste Dorpen van Frankrijk – de ideale uitvalsbasis om de Lot en de Dordogne te ontdekken.
Les Bois de Prayssac *** Frankrijk, Lot, Prayssac
9,51 - 60 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules
Vakantiepark en camping Les Bois de Prayssac biedt diverse flexibele accommodatiemogelijkheden, ideaal voor stellen, gezinnen of groepen. Het park bestaat uit 40 huisjes, 20 houten chalets (waaronder 3 volledig toegankelijke chalets), 3 lodgetenten en 2 mini-stacaravans, allemaal harmonieus gelegen in een uitgestrekt bosrijk park van 7 hectare. Ontworpen om comfort, privacy en een intense natuurbeleving te bieden, bieden sommige accommodaties plaats aan maximaal 7 personen, waardoor het perfect is voor familie- of groepsverblijven in een rustige en ongerepte omgeving. Dit diverse aanbod aan accommodaties zorgt ervoor dat iedereen de perfecte optie kan kiezen, of het nu gaat om een ​​enkele nacht, een korte vakantie of een langere reis in de Lotvallei van Occitanië.
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Kleine ecologische familiecamping met zwembad, midden in 10 hectare rust en natuur, tussen Sarlat en Rocamadour.Ondergedompeld in de natuur, op een grote schaduwrijke camping, in een comfortabel chalet, een bijzondere tipi, een ecolodge of een boomhut, kunt u genieten van de wonderen van de Dordogne-vallei, of zwemmen in het mooie kleine overloopzwembad, genieten van de natuur en "well- zijn'-activiteiten, proef lokale producten uit de snackbar, vermaak je in de speeltuin, op de jeu de boulesbaan, aan het tafelvoetbal of aan de pingpongtafel.
Jeu de boules
☀️Stel je voor dat je elke ochtend wakker wordt in een van onze comfortabele lodges, omringd door de wilde natuur van de Dordogne. Geniet van een ontbijt op uw privéterras, met het zachte geluid van de rivier op de achtergrond. Ga vervolgens op pad om de vele activiteiten in de regio te verkennen, zoals een bezoek aan de Gouffre de Padirac, de grotten van Lacave, het ontdekken van pittoreske middeleeuwse dorpjes of zelfs een kanotocht op de Dordogne.🏕️Keer daarna terug naar uw accommodatie om te ontspannen in de Dordogne die het kamp bezaait of om een ​​vriendelijk moment te delen met andere reizigers tijdens een aperitiefdiner. Ons zorgzame team staat klaar om ervoor te zorgen dat uw verblijf onvergetelijk wordt, biedt u persoonlijke diensten en garandeert uw welzijn op elk moment.🧘Onze glamping in Lacave is veel meer dan alleen vakantieaccommodatie - het is een levenservaring. Wij geloven dat reizen een kans moet zijn om verbinding te maken met jezelf, anderen en de omringende natuur. We zijn er trots op u een ruimte van delen en vriendelijkheid te bieden, waar u onvergetelijke herinneringen kunt creëren met uw familie en vrienden.☑️Boek nu voor een unieke glamping-ervaring in Lacave.
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Het Domaine de la Faurie, gelegen tussen de Lot en de Dordogne, ligt in een park van 27 hectare op de top van een heuvel, met een prachtig uitzicht over het natuurpark Causses du Quercy, dat meerdere prijzen heeft gewonnen voor de kwaliteit van zijn groene ruimtes. Ideaal gelegen (afrit van de A20 op 5 km), brengt deze camping u naar enkele van de belangrijkste toeristische trekpleisters van de Lot en de Dordogne, zoals Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie en Sarlat. U kunt ook de vele wandelpaden ontdekken vanaf het Domaine. In het restaurant kun je proeven van de vele smaken van de authentieke gastronomie van deze streek.
Camping Le Village du Port **** Frankrijk, Lot, Saint-Sozy
9,44 - 117 reviews
Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Jeu de boules
Op 5 hectare natuur langs de Dordogne heeft onze 100% natuur- en ecologische camping gekozen voor een eco-verantwoorde manier van leven en vakantie, ontworpen om de rijkdom van de natuur in de Dordogne-vallei te behouden. kom ontspannen op camping village du port, op een van onze vele ruime en schaduwrijke plaatsen of in een van onze perfect uitgeruste gîtes of lodges met uitzicht op de rivier in het hart van de weelderige natuur. Uitgerust voor uw vakantie, zwembaden, peuterbad, mini-tennisjacuzzi zullen het hele gezin verrukken. Bij de ingang van de camping de wijnbar "Chez Sophie", een kruidenierswinkel, de receptie en een wellnessruimte in een gerestaureerde schuur. Geniet van een gezellig moment, een landelijke en gezellige plek vol mooie verrassingen en goede producten. Als u op zoek bent naar rust, een zuivere en onvervuilde omgeving, veiligheid voor uw kinderen, de zoetheid van het leven, dan is dit een autovrije camping! We verwelkomen ook groepen fietsers, wandelaars... met de mogelijkheid van een maaltijdservice op reservatie. Vanaf de camping komt u via een pad naar het kleine dorpje st sozy waar u een kruidenierswinkel, bakker, pers vindt en niet te vergeten de slager Bruno, maar ook restaurants, het postkantoor, de tabakswinkel en een zeer authentieke sfeer... Ongewone vakanties in een ongerepte omgeving.
Camping Le Relais du Campeur ** Frankrijk, Lot, ROCAMADOUR
7,61 - 91 reviews
Camping Le Relais du Campeur in Rocamadour verwelkomt u in een groene omgeving in het hart van de Lot, op enkele minuten van het beroemde bergdorp. De camping is ideaal voor een verblijf in de natuur en om de omgeving te ontdekken. Hij biedt ruime, schaduwrijke staanplaatsen en een zwembad om te ontspannen. Geniet van een gezellige sfeer, activiteiten voor het hele gezin en ga op ontdekkingstocht naar de wonderen van de Quercy: pittoreske dorpjes, grotten, rivieren en heuvelachtige landschappen. Een perfecte plek om ontspanning, natuur en erfgoed te combineren.
Camping LES GRANGES *** Frankrijk, Lot, VAYRAC
8,71 - 99 reviews
Verwarmd zwembad Animatie Winkels Wifi Jeu de boules
De slingerende Dordognerivier nodigt u uit te genieten van de schaduwrijke camping. Rustige natuurlijke omgeving en activiteiten ter plaatse, zoals zwembad en speeltuin. Vlakbij Rocamadour en Padirac.
Camping Quercy Vacances **** Frankrijk, Lot, Saint Pierre Lafeuille
Kinderanimatie Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Gelegen in het hart van de Lot-vallei, op 10 minuten van Cahors, en dicht bij het regionale natuurpark van de Causses du Quercy, past Quercy Vacances zich aan uw wensen aan met zijn stacaravans, chalets, paalhutten, canvas bengalis, en camping-cars, caravans en tenten. Zwembad en spa, bar-snack en restaurant, muzikale of sportieve activiteiten, maar ook middeleeuwse, prehistorische, Jura of geologische sites, evenals een veelheid aan wandel-, kano-, mountainbike-, wandel- en klimroutes zullen alle soorten vakantiegangers bekoren!
Camping LA VERTE RIVE **** Frankrijk, Lot, PINSAC
7,16 - 43 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
On the banks of the Dordogne river, in the heart of the Quercy and Perigord region's beautiful tourist sites, the Verte-Rive campsite offers you a warm welcome and a friendly atmosphere in comfort and shade. The campsite consists of sixty five places on a 1,5 hectare surface.
Camping LA RIVIERE *** Frankrijk, Lot, LACAVE
9,33 - 161 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Wifi Sportterrein Jeu de boules
U wilt de vallei van de Dordogne leren kennen: Laat u leiden en ontdek de camping La rivière. Wij beschikken over 110 standplaatsen in een bosrijk park van 3,5 ha, gelegen langs de Dordogne. U kunt er talrijke fysieke en ludieke activiteiten beoefenen en prachtige plaatsen bezoeken. In de vele karakteristieke dorpjes waant u zich eventjes terug in de Middeleeuwen.
Meer resultaten weergeven
Bezig met laden

Hotspots

Populaire bestemmingen in de Lot

Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°2

Met ruim 140 verschillende campings biedt Lot een brede keuzemogelijkheid aan vakantiebestemmingen. Boek je volgende vakantie naar Lot, in Zuid-Frankrijk!

Op vakantie bij een camping in Lot

Het landschap van Lot bestaat voor een groot deel aan hoge kalkvlaktes, ook wel de causses genoemd. Het gebied kenmerkt zich door haar wijngaarden, glooiende heuvels, groene bossen en ondergrondse grotten. Hier baant de rivier de Lot zich een weg door het landschap, waar zij door eeuwenlange stroming diepe kloven heeft gesleten. In het noorden van het departement loopt ook nog een stukje van de Dordogne, langs de rand van het grote regionale natuurpark van Causses du Quercy. Veel campings in Lot zijn dan ook gelegen aan de rivier, op steenworp afstand van de oever. Kano, kajak of raft over de rivier, neem een verfrissende duik of sla je hengel uit. Luier en relax aan de oever van de rivier in de schaduw of het warme zonnetje en geniet van het Zuid-Franse leventje op de camping in Lot.

Profiteer van de rijke geschiedenis en cultuur van het departement en bezoek de middeleeuwse dorpjes, de kerkjes en de prachtige kathedraal Saint-Etienne in Cahors. Geniet van de (avond)marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, truffel, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje.

Boek een camping in Lot en geniet van een ontspannen vakantie in Frankrijk!

Te doen rondom de camping in Lot

  • Bezoek de grotten van Gouffre de Padriac en bewonder de bijna magische ondergrondse wereld of bezoek Pech-Merle met prehistorische muurtekeningen;
  • Bezoek het kasteel van Cénevières;
  • Beklim de grote trap zoals pilgrims al honderden jaar doen in Rocamadour en bewonder de uit rots gehakte kerken en kapellen;
  • Wandel door het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq Lapopie;
  • Bezoek het Prehisto Dino Parc (als je durft).
MS Vacances-Campéole
12 campings MS Vacances-Campéole
Bekijk