43 beschikbare camping(s) vanaf € 106,00 Verschillende factoren kunnen invloed hebben op de klassificatie van een camping. Meer informatie

Verfijn zoekresultaat
  • 19
  • 27
  • 4
  • 39
  • 40
  • 19
  • 7
  • 39
  • 22
  • 23
  • 27
  • 36
  • 37
  • 21
  • 7

Bezig met laden
Camping Nature Le Valenty - Camping Direct
Top Camping
Camping Nature Le Valenty *** Frankrijk, Lot, Soturac
9,59 - 57 reviews
Camping La Clairière - Camping Direct
Top Camping
Camping La Clairière *** Frankrijk, Lot, Lamothe-Fenelon
Camping Domaine de la Faurie  - Camping Direct
Top Camping
Camping Domaine de la Faurie **** Frankrijk, Lot, SENIERGUES
Le Ventoulou Sites et Paysages - Camping Direct
Top Camping
Le Ventoulou Sites et Paysages **** Frankrijk, Lot, THEGRA
9,13 - 298 reviews
LES HAUTS D'ALBAS ** Frankrijk, Lot, ALBAS
9,75 - 15 reviews
Verwarmd zwembad Wifi Sportterrein Jeu de boules
"Les Hauts d'Albas" onderscheidt zich van andere campings door de ruimte, de kwaliteit van het comfort, de faciliteiten en de diensten. Uw yurt van 56m², verwarmd en geklimatiseerd, volledig uitgerust met een eigen terras van 25m². Aangeboden diensten: - het hele jaar geopend - buitenzwembad 20m x 5m verwarmd van april t/m oktober - overdekt zwembad het hele jaar door verwarmd - schuur met biljart, leeshoek, houtvuur (ook beschikbaar voor kleine seminaries)
Les Hameaux de Pomette - Terres de France *** Frankrijk, Lot, Cazals - Marminiac
Verwarmd zwembad Wifi
Het Hameaux de Pomette biedt 42 comfortabele chalets tegen de heuvel. Complete inrichting met 2 slaapkamers, badkamer en terras. Vele activiteiten zoals kano, klimmen, wandel-, mountainbike- en paardrijtochten. Geniet van de gastronomie van Zuidwest Frankrijk!
VVF Camping Martel-Gluges Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Kinderanimatie Zwembad Animatie Wifi Tennis Jeu de boules
9,59 - 57 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Geen motorlawaai en luchtvervuiling meer, _de Valenty_ gaat groen zodat u in alle rust en sereniteit een vakantie kunt doorbrengen in alle veiligheid. Le Valenty is een rustige plek waar het goed is om je koffers neer te zetten, 1 nacht, 1 weekend, een week of zelfs meer met de familie, als stelletje of als groep. Alles is zo ontworpen dat u uw vakantieplezier zult beleven. In een authentieke natuurlijke omgeving en zonder auto's, voor onze vrienden de campers, is er een specifieke plek voor jullie aangewezen. Wanneer u voor onze camping kiest, betekent dat een verblijf zonder zorgen, met meer ruimte en comfort voor ouders, maar ook meer veiligheid en vrijheid voor kinderen! Wij verwelkomen u voor tenten, caravans, stacaravans en campers in onze oase van rust op mensenmaat op 6 ha groen en schaduw en rust met grote staanplaatsen in de schaduw van eiken en kastanjebomen.
Camping Le Soulhol *** Frankrijk, Lot, Saint-Céré
9,13 - 50 reviews
Verwarmd zwembad Aan een rivier Wifi Jeu de boules
Op slechts 400 meter afstand van het centrum van het stadje St. Cere, grenzend aan de rivier de Bave, verwelkomt de camping Le Soulhol jou op een prachtige locatie van ruim vier hectaren voor een aangenaam verblijf in de natuur. Op een steenworp afstand van het stadscentrum kunt u genieten van het zwembad (geopend van 1 juni tot 31 augustus) en de prachtige omgeving van de camping.
9,13 - 298 reviews
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Le Ventoulou, een oude boerderij van 2 ha, gelegen tussen de dorpen Thegra en Padirac (3 km), nodigt u uit om uw vakantie in een behouden natuur door te brengen, ver van alle drukte.
VVF Martel-Gluges *** Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Camping LA GARRIGUE *** Frankrijk, Lot, LOUBRESSAC
8,79 - 45 reviews
Zwembad Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Gelegen in Loubressac, één van de mooiste dorpen van Frankrijk, vind je de driesterrencamping La Garrigue. De groene, rustige en familiale camping beschikt over een zwembad met een snackbar voor een smakelijk tussendoortje. Huur een stacaravan met overdekt terras en geniet van de omgeving van de camping. Zo rij je in enkele minuten naar de kloof van Padirac, de middeleeuwse dorpjes Rocamadour, Carennac, Autoire en Rodes Collonges, de grotten van Lacave en het kasteel Castelnau. Voor een heerlijk, ontspannen vakantie in Quercy.
Camping Les Berges du Célé ** Frankrijk, Lot, Bagnac sur Célé
Kinderanimatie Zwembad Animatie Aan een rivier Tennis Jeu de boules
Located in the heart of the Vallée du Célé close to places of interest, you will benefit from shaded areas, green scenery and numerous leisure activities. Informations : association des campings du lot - www.campinglot.com
Camping LA VERTE RIVE **** Frankrijk, Lot, PINSAC
7,16 - 43 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
On the banks of the Dordogne river, in the heart of the Quercy and Perigord region's beautiful tourist sites, the Verte-Rive campsite offers you a warm welcome and a friendly atmosphere in comfort and shade. The campsite consists of sixty five places on a 1,5 hectare surface.
Flower Camping Les Ondines **** Frankrijk, Lot, Souillac
8,75 - 56 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Aan een rivier Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules
De camping ligt in Souillac in de Dordogne. Het centrum ligt op 5 minuten lopen. U kunt hier vele activiteiten doen, zoals; vissen, kanoën, wandelen of vele andere activiteiten.
Camping Le Village du Port **** Frankrijk, Lot, Saint-Sozy
9,44 - 117 reviews
Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Jeu de boules
Op 5 hectare natuur langs de Dordogne heeft onze 100% natuur- en ecologische camping gekozen voor een eco-verantwoorde manier van leven en vakantie, ontworpen om de rijkdom van de natuur in de Dordogne-vallei te behouden. kom ontspannen op camping village du port, op een van onze vele ruime en schaduwrijke plaatsen of in een van onze perfect uitgeruste gîtes of lodges met uitzicht op de rivier in het hart van de weelderige natuur. Uitgerust voor uw vakantie, zwembaden, peuterbad, mini-tennisjacuzzi zullen het hele gezin verrukken. Bij de ingang van de camping de wijnbar "Chez Sophie", een kruidenierswinkel, de receptie en een wellnessruimte in een gerestaureerde schuur. Geniet van een gezellig moment, een landelijke en gezellige plek vol mooie verrassingen en goede producten. Als u op zoek bent naar rust, een zuivere en onvervuilde omgeving, veiligheid voor uw kinderen, de zoetheid van het leven, dan is dit een autovrije camping! We verwelkomen ook groepen fietsers, wandelaars... met de mogelijkheid van een maaltijdservice op reservatie. Vanaf de camping komt u via een pad naar het kleine dorpje st sozy waar u een kruidenierswinkel, bakker, pers vindt en niet te vergeten de slager Bruno, maar ook restaurants, het postkantoor, de tabakswinkel en een zeer authentieke sfeer... Ongewone vakanties in een ongerepte omgeving.
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Het Domaine de la Faurie, gelegen tussen de Lot en de Dordogne, ligt in een park van 27 hectare op de top van een heuvel, met een prachtig uitzicht over het natuurpark Causses du Quercy, dat meerdere prijzen heeft gewonnen voor de kwaliteit van zijn groene ruimtes. Ideaal gelegen (afrit van de A20 op 5 km), brengt deze camping u naar enkele van de belangrijkste toeristische trekpleisters van de Lot en de Dordogne, zoals Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie en Sarlat. U kunt ook de vele wandelpaden ontdekken vanaf het Domaine. In het restaurant kun je proeven van de vele smaken van de authentieke gastronomie van deze streek.
Camping Du Port *** Frankrijk, Lot, CREYSSE
Kinderanimatie Zwembad Winkels Wifi Jeu de boules
Een schaduwrijk van 4 ha. aan de oever van de Dordogne met directe toegang tot de rivier.Ruimte, rust en zwemgelegenheid in de rivier... op 100 meter van het oude dorp, met in de buurt beroemde toeristische bezienswaardigheden (Rocamadour, Padirac, Sarlat...)
Camping Le Picouty *** Frankrijk, Lot, PAYRAC
9,58 - 46 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Camping le Picouty heeft een ideale ligging tussen de mooiste plekjes in de Dordogne en de Lot.
Jeu de boules
☀️Stel je voor dat je elke ochtend wakker wordt in een van onze comfortabele lodges, omringd door de wilde natuur van de Dordogne. Geniet van een ontbijt op uw privéterras, met het zachte geluid van de rivier op de achtergrond. Ga vervolgens op pad om de vele activiteiten in de regio te verkennen, zoals een bezoek aan de Gouffre de Padirac, de grotten van Lacave, het ontdekken van pittoreske middeleeuwse dorpjes of zelfs een kanotocht op de Dordogne.🏕️Keer daarna terug naar uw accommodatie om te ontspannen in de Dordogne die het kamp bezaait of om een ​​vriendelijk moment te delen met andere reizigers tijdens een aperitiefdiner. Ons zorgzame team staat klaar om ervoor te zorgen dat uw verblijf onvergetelijk wordt, biedt u persoonlijke diensten en garandeert uw welzijn op elk moment.🧘Onze glamping in Lacave is veel meer dan alleen vakantieaccommodatie - het is een levenservaring. Wij geloven dat reizen een kans moet zijn om verbinding te maken met jezelf, anderen en de omringende natuur. We zijn er trots op u een ruimte van delen en vriendelijkheid te bieden, waar u onvergetelijke herinneringen kunt creëren met uw familie en vrienden.☑️Boek nu voor een unieke glamping-ervaring in Lacave.
Camping Les Cigales **** Frankrijk, Lot, Rocamadour
8,48 - 265 reviews
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Jeu de boules
De 4-sterrencamping Les Cigales, gelegen in het hart van Rocamadour, biedt chalets, stacaravans, woonwagens en staanplaatsen voor tenten, caravans of campers. De camping is ideaal voor gezinnen en ligt tegenover het apenbos en vlakbij de Gouffre de Padirac, waar avonturen en ontdekkingen voor jong en oud te beleven zijn. Geniet van een gezellige natuurlijke omgeving, leuke activiteiten en ontspannende momenten om de wonderen en uitzonderlijke landschappen van de Lot ten volle te verkennen.
Camping Ecoresponsable Le Rêve *** Frankrijk, Lot, LE VIGAN-EN-QUERCY
9,33 - 57 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Winkels Wifi Jeu de boules
Ecologische 3*-camping in de Lot/Dordogne. In een bevoorrechte natuurlijke omgeving, met 60 ruime standplaatsen in een gezellige familiesfeer. De voorzieningen ter plaatse omvatten een zwembad en kikkerbad, bar, restaurant, afhaalmaaltijden en brood en gebak. Ideaal gelegen om opmerkelijke plaatsen te ontdekken zoals de kloof van Padirac, Rocamadour, Sarlat, het dierenpark Gramat, de grotten van Cougnac, Lacave en Pech Merle... In het voor- en naseizoen, een oase van rust. In het hoogseizoen, een gezellige, levendige sfeer. Ideaal voor gezinnen met kinderen.
Village Camping LES VIGNES *** Frankrijk, Lot, PUY L'EVEQUE
8,83 - 69 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
De authenticiteit en sereniteit van de plaats schorten de tijd op om van uw vakantie een terugkeer naar uw roots te maken. Onze camping, genesteld tussen rivier en wijngaarden, biedt een gevarieerd aanbod van accommodaties te midden van eeuwenoude bomen aan de oevers van de Lot. In de buurt van het middeleeuwse stadje Puy L'Évêque kunt u de rijkdommen van de Lot-vallei ontdekken. Ons team biedt u activiteiten voor jong en oud met een breed scala aan activiteiten, waaronder: gezellige avonden, concerten, voorstellingen, openluchtbioscoop, wijnproeverijen en proeverijen van streekproducten, sportieve uitdagingen, wandeltochten...  Hier wordt alles voorgesteld, niets opgelegd, zodat u een heerlijk moment van ontspanning en ontdekking in Occitanië kunt doorbrengen.
9,62 - 119 reviews
Tussen Sarlat en Rocamadour, in het hart van de Dordognevallei, heten Élodie en Loïc u welkom in een natuurlijke en schaduwrijke omgeving. De 4-sterrencamping Sites & Paysages Les Hirondelles beschikt over 81 staanplaatsen, gelegen in een bos van eeuwenoude eiken. Geopend van april tot september, met onder andere: een overdekt en verwarmd zwembad (28 °C) het hele seizoen; een bar-restaurant met lokale producten, afhaalgerechten en dagelijks brood & gebak; een kleine campingwinkel; gratis en volledige wifi-dekking op de hele camping. In juli en augustus: familie-animatie met concertavonden, sterrenkijkshows en verhalen & legendes uit de Quercy. Overdag: aquagym, bijlwerpen, schattenjacht, escape game en nog veel meer. In de omgeving: de afgrond van Padirac, de grotten van Lacave, tuinen, kastelen en enkele van de Mooiste Dorpen van Frankrijk – de ideale uitvalsbasis om de Lot en de Dordogne te ontdekken.
Aux Lodges du Mas de Nadal *** Frankrijk, Lot, Sauliac-sur-Célé
Zwembad Restaurant Wifi Jeu de boules
Even uit het drukke dagelijkse leven en heerlijk genieten in een van onze 24 gemeubileerde lodges met alle comfort en een overdekt terras, hier kan dat allemaal! Droom je van een vakantie waar rust heerst, in een inspirerende en verkwikkende natuurlijke omgeving? Kom dan ontspannen op Mas de Nadal, een camping in de Lot bij Saint-Cirq-Lapopie in het hart van de Quercy, met zijn serene sfeer en natuurlijke omgeving. Ontdek het glamping concept! Zodra je aankomt op het landgoed, voel je je schouders ontspannen en je spanningen wegsmelten! Geniet van het unieke plezier van het combineren van comfort met een verbinding met de natuur. Hier voel je je afgesloten van de wereld. En toch ben je dichter dan ooit bij enkele van de mooiste plekjes in de Lot!
Meer resultaten weergeven
Bezig met laden

Hotspots

Populaire bestemmingen in de Lot

Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°2

Met ruim 140 verschillende campings biedt Lot een brede keuzemogelijkheid aan vakantiebestemmingen. Boek je volgende vakantie naar Lot, in Zuid-Frankrijk!

Op vakantie bij een camping in Lot

Het landschap van Lot bestaat voor een groot deel aan hoge kalkvlaktes, ook wel de causses genoemd. Het gebied kenmerkt zich door haar wijngaarden, glooiende heuvels, groene bossen en ondergrondse grotten. Hier baant de rivier de Lot zich een weg door het landschap, waar zij door eeuwenlange stroming diepe kloven heeft gesleten. In het noorden van het departement loopt ook nog een stukje van de Dordogne, langs de rand van het grote regionale natuurpark van Causses du Quercy. Veel campings in Lot zijn dan ook gelegen aan de rivier, op steenworp afstand van de oever. Kano, kajak of raft over de rivier, neem een verfrissende duik of sla je hengel uit. Luier en relax aan de oever van de rivier in de schaduw of het warme zonnetje en geniet van het Zuid-Franse leventje op de camping in Lot.

Profiteer van de rijke geschiedenis en cultuur van het departement en bezoek de middeleeuwse dorpjes, de kerkjes en de prachtige kathedraal Saint-Etienne in Cahors. Geniet van de (avond)marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, truffel, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje.

Boek een camping in Lot en geniet van een ontspannen vakantie in Frankrijk!

Te doen rondom de camping in Lot

  • Bezoek de grotten van Gouffre de Padriac en bewonder de bijna magische ondergrondse wereld of bezoek Pech-Merle met prehistorische muurtekeningen;
  • Bezoek het kasteel van Cénevières;
  • Beklim de grote trap zoals pilgrims al honderden jaar doen in Rocamadour en bewonder de uit rots gehakte kerken en kapellen;
  • Wandel door het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq Lapopie;
  • Bezoek het Prehisto Dino Parc (als je durft).
MS Vacances-Campéole
12 campings MS Vacances-Campéole
Bekijk