Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°1

Camping in de Lot Om naar te luisteren

In het zuiden van Frankrijk, gelegen in de regio Occitanië en vernoemd naar de gelijknamige rivier die door het departement stroomt, vind je Lot. Het zonnige Lot wordt omringd door Corrèze, Cantal, Aveyron, Lot-et-Garonne, Dordogne en Tarn-et-Garonne en is een ideale bestemming voor een vakantie op de camping.

Lees meer

Camping in de Lot - Top Campings

44 beschikbare camping(s) vanaf € 106,00 Verschillende factoren kunnen invloed hebben op de klassificatie van een camping. Meer informatie

Bezig met laden
Les Hameaux de Pomette - Terres de France *** Frankrijk, Lot, Cazals - Marminiac
Verwarmd zwembad Wifi
Het Hameaux de Pomette biedt 42 comfortabele chalets tegen de heuvel. Complete inrichting met 2 slaapkamers, badkamer en terras. Vele activiteiten zoals kano, klimmen, wandel-, mountainbike- en paardrijtochten. Geniet van de gastronomie van Zuidwest Frankrijk!
LES HAUTS D'ALBAS ** Frankrijk, Lot, ALBAS
9,75 - 15 reviews
Verwarmd zwembad Wifi Sportterrein Jeu de boules
"Les Hauts d'Albas" onderscheidt zich van andere campings door de ruimte, de kwaliteit van het comfort, de faciliteiten en de diensten. Uw yurt van 56m², verwarmd en geklimatiseerd, volledig uitgerust met een eigen terras van 25m². Aangeboden diensten: - het hele jaar geopend - buitenzwembad 20m x 5m verwarmd van april t/m oktober - overdekt zwembad het hele jaar door verwarmd - schuur met biljart, leeshoek, houtvuur (ook beschikbaar voor kleine seminaries)
VVF Martel-Gluges *** Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Kinderanimatie Zwembad Animatie Wifi Tennis Jeu de boules
VVF Camping Martel-Gluges Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Camping Nature Le Valenty *** Frankrijk, Lot, Soturac
9,59 - 57 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Geen motorlawaai en luchtvervuiling meer, _de Valenty_ gaat groen zodat u in alle rust en sereniteit een vakantie kunt doorbrengen in alle veiligheid. Le Valenty is een rustige plek waar het goed is om je koffers neer te zetten, 1 nacht, 1 weekend, een week of zelfs meer met de familie, als stelletje of als groep. Alles is zo ontworpen dat u uw vakantieplezier zult beleven. In een authentieke natuurlijke omgeving en zonder auto's, voor onze vrienden de campers, is er een specifieke plek voor jullie aangewezen. Wanneer u voor onze camping kiest, betekent dat een verblijf zonder zorgen, met meer ruimte en comfort voor ouders, maar ook meer veiligheid en vrijheid voor kinderen! Wij verwelkomen u voor tenten, caravans, stacaravans en campers in onze oase van rust op mensenmaat op 6 ha groen en schaduw en rust met grote staanplaatsen in de schaduw van eiken en kastanjebomen.
9,13 - 298 reviews
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Le Ventoulou, een oude boerderij van 2 ha, gelegen tussen de dorpen Thegra en Padirac (3 km), nodigt u uit om uw vakantie in een behouden natuur door te brengen, ver van alle drukte.
Camping RIVIERE DE CABESSUT *** Frankrijk, Lot, CAHORS
8,84 - 261 reviews
Zwembad Aan een rivier Winkels Wifi Jeu de boules
The campsite of « Rivière de Cabessut » is located along the edge of the Lot river, at 5 kms from downtown Cahors… There are 113 quiet and shaded pitches. In the heart of a tourist and gastronomic region, Cahors is the county town of Quercy and the stopping-off place of «Lot Navigable». Near the campsite, come and discover the villages of Saint-Cirq-Lapopie, Albas, Montcuq, Bélaye, etc... We look forward to welcoming you to our place!
Camping Domaine de la Faurie **** Frankrijk, Lot, SENIERGUES
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Het Domaine de la Faurie, gelegen tussen de Lot en de Dordogne, ligt in een park van 27 hectare op de top van een heuvel, met een prachtig uitzicht over het natuurpark Causses du Quercy, dat meerdere prijzen heeft gewonnen voor de kwaliteit van zijn groene ruimtes. Ideaal gelegen (afrit van de A20 op 5 km), brengt deze camping u naar enkele van de belangrijkste toeristische trekpleisters van de Lot en de Dordogne, zoals Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie en Sarlat. U kunt ook de vele wandelpaden ontdekken vanaf het Domaine. In het restaurant kun je proeven van de vele smaken van de authentieke gastronomie van deze streek.
Camping LA CHENERAIE **** Frankrijk, Lot, SAINT GERY - VERS
9,32 - 198 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Camping les Arcades *** Frankrijk, Lot, ST PANTALEON
9,3 - 74 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Sportterrein
Holidays in a natural and authentic setting? Ideally located 15 minutes from Cahors, and 10 minutes from Montcuq, in Quercy-Blanc, you will find in us an atmosphere that instantly invites to relax ... The heart of our 3-star campsite is located harmoniously at the foot of the _Moulin de Saint-Martial_, a sumptous 13th century white water mill of Quercy: you will be instantly immersed in all that is the charm and authenticity of our beautiful department ... Enjoy the bar and the restaurant on our beautiful terrace nestled at the foot of the Mill and jealously guarded by trees three centuries ... our heated water area with slides and paddling pool, our fishing pond, and an authentic and preserved natural environment ... Welcome to the MARLIERE family at Camping Des Arcades, in the Lot / Dordogne Valley!
Camping La Plage *** Frankrijk, Lot, MEYRONNE
9,23 - 186 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Gelegen in de vallei van de Dordogne en in het hart van de toeristische bezienswaardigheden van de Lot: Rocamadour, de kloof van Padirac, de grotten van Lacave, Collonges la Rouge, Martel, Souillac, Sarlat ... De camping La Plage biedt een familiale sfeer in een schaduwrijk park van 2 hectare met directe toegang tot de rivier de Dordogne. Kanoverhuur op de voet van de camping. Vermaak in het seizoen (juli / augustus): kampeermaaltijd, muzikale avond, wateraerobics, initiatie van vissen, petanque-wedstrijd, schattenjacht. Blijf kamperen op onze ruime staanplaatsen, in de schaduw of halfschaduw, aan de rand van het water, met uitzicht op de kliffen; of huur van een lodge, bungalow of caravan. Servicegebied camperplaats. Documentatie en advies voor sightseeing en natuurtochten. Vriendelijke sfeer en warm welkom. Open van 1 mei tot 30 september
Camping Quercy Vacances **** Frankrijk, Lot, Saint Pierre Lafeuille
Kinderanimatie Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Gelegen in het hart van de Lot-vallei, op 10 minuten van Cahors, en dicht bij het regionale natuurpark van de Causses du Quercy, past Quercy Vacances zich aan uw wensen aan met zijn stacaravans, chalets, paalhutten, canvas bengalis, en camping-cars, caravans en tenten. Zwembad en spa, bar-snack en restaurant, muzikale of sportieve activiteiten, maar ook middeleeuwse, prehistorische, Jura of geologische sites, evenals een veelheid aan wandel-, kano-, mountainbike-, wandel- en klimroutes zullen alle soorten vakantiegangers bekoren!
Camping Les Berges du Célé ** Frankrijk, Lot, Bagnac sur Célé
Kinderanimatie Zwembad Animatie Aan een rivier Tennis Jeu de boules
Located in the heart of the Vallée du Célé close to places of interest, you will benefit from shaded areas, green scenery and numerous leisure activities. Informations : association des campings du lot - www.campinglot.com
CAMPING LE CLOS BOUYSSAC *** Frankrijk, Lot, MAUROUX (Touzac)
9,03 - 84 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Sportterrein Jeu de boules
Rustig, ontspannen en gezellig. Camping Le Clos Bouyssac, met eigen strand, heerlijk gelegen direct aan de rivier de Lot te midden van de Cahors wijngaarden in een zonnige, heuvelachtige regio. Vanaf de hele camping heeft u een schitterend uitzicht over de rivier.
Camping Le Village du Port **** Frankrijk, Lot, Saint-Sozy
9,44 - 117 reviews
Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Jeu de boules
Op 5 hectare natuur langs de Dordogne heeft onze 100% natuur- en ecologische camping gekozen voor een eco-verantwoorde manier van leven en vakantie, ontworpen om de rijkdom van de natuur in de Dordogne-vallei te behouden. kom ontspannen op camping village du port, op een van onze vele ruime en schaduwrijke plaatsen of in een van onze perfect uitgeruste gîtes of lodges met uitzicht op de rivier in het hart van de weelderige natuur. Uitgerust voor uw vakantie, zwembaden, peuterbad, mini-tennisjacuzzi zullen het hele gezin verrukken. Bij de ingang van de camping de wijnbar "Chez Sophie", een kruidenierswinkel, de receptie en een wellnessruimte in een gerestaureerde schuur. Geniet van een gezellig moment, een landelijke en gezellige plek vol mooie verrassingen en goede producten. Als u op zoek bent naar rust, een zuivere en onvervuilde omgeving, veiligheid voor uw kinderen, de zoetheid van het leven, dan is dit een autovrije camping! We verwelkomen ook groepen fietsers, wandelaars... met de mogelijkheid van een maaltijdservice op reservatie. Vanaf de camping komt u via een pad naar het kleine dorpje st sozy waar u een kruidenierswinkel, bakker, pers vindt en niet te vergeten de slager Bruno, maar ook restaurants, het postkantoor, de tabakswinkel en een zeer authentieke sfeer... Ongewone vakanties in een ongerepte omgeving.
Jeu de boules
☀️Stel je voor dat je elke ochtend wakker wordt in een van onze comfortabele lodges, omringd door de wilde natuur van de Dordogne. Geniet van een ontbijt op uw privéterras, met het zachte geluid van de rivier op de achtergrond. Ga vervolgens op pad om de vele activiteiten in de regio te verkennen, zoals een bezoek aan de Gouffre de Padirac, de grotten van Lacave, het ontdekken van pittoreske middeleeuwse dorpjes of zelfs een kanotocht op de Dordogne.🏕️Keer daarna terug naar uw accommodatie om te ontspannen in de Dordogne die het kamp bezaait of om een ​​vriendelijk moment te delen met andere reizigers tijdens een aperitiefdiner. Ons zorgzame team staat klaar om ervoor te zorgen dat uw verblijf onvergetelijk wordt, biedt u persoonlijke diensten en garandeert uw welzijn op elk moment.🧘Onze glamping in Lacave is veel meer dan alleen vakantieaccommodatie - het is een levenservaring. Wij geloven dat reizen een kans moet zijn om verbinding te maken met jezelf, anderen en de omringende natuur. We zijn er trots op u een ruimte van delen en vriendelijkheid te bieden, waar u onvergetelijke herinneringen kunt creëren met uw familie en vrienden.☑️Boek nu voor een unieke glamping-ervaring in Lacave.
Restaurant Aan een meer Wifi Jeu de boules
In het hart van de Haut Quercy , tussen kalksteen plateaus en de rivier , in een gebied met een rijke geschiedenis en gastronomische traditie , MIRANDOL Dordogne is blij om u te verwelkomen in een park van 2,6 ha , langs de rivier , dit alles in een sfeer van rust en kalmte die alleen geëvenaard alle ruimte is voor u . ( Privé zwembad 110 m² gereserveerd voor klanten) .
Les Bois de Prayssac *** Frankrijk, Lot, Prayssac
9,51 - 60 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules
Le Bois de Prayssac beschikt over 40 vakantiehuisjes en 20 houten chalets (waarvan drie toegankelijk voor mindervaliden), geschikt voor gezinnen tot 7 personen.
Le Château de Termes **** Frankrijk, Lot, Saint Denis Lès Martel
9,52 - 19 reviews
Verwarmd zwembad Restaurant Spa en Wellness Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Camping Les Borgnes ** Frankrijk, Lot, SAINT SOZY
Kinderanimatie Zwembad Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Village Camping LES VIGNES *** Frankrijk, Lot, PUY L'EVEQUE
8,83 - 69 reviews
De authenticiteit en sereniteit van de plaats schorten de tijd op om van uw vakantie een terugkeer naar uw roots te maken. Onze camping, genesteld tussen rivier en wijngaarden, biedt een gevarieerd aanbod van accommodaties te midden van eeuwenoude bomen aan de oevers van de Lot. In de buurt van het middeleeuwse stadje Puy L'Évêque kunt u de rijkdommen van de Lot-vallei ontdekken. Ons team biedt u activiteiten voor jong en oud met een breed scala aan activiteiten, waaronder: gezellige avonden, concerten, voorstellingen, openluchtbioscoop, wijnproeverijen en proeverijen van streekproducten, sportieve uitdagingen, wandeltochten...  Hier wordt alles voorgesteld, niets opgelegd, zodat u een heerlijk moment van ontspanning en ontdekking in Occitanië kunt doorbrengen.
Meer resultaten weergeven
Bezig met laden

Camping in de Lot - met de beste prijzen

Camping in de Lot - met de hoogste waarderingen

Hotspots

Populaire bestemmingen in de Lot

Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°2

Met ruim 140 verschillende campings biedt Lot een brede keuzemogelijkheid aan vakantiebestemmingen. Boek je volgende vakantie naar Lot, in Zuid-Frankrijk!

Op vakantie bij een camping in Lot

Het landschap van Lot bestaat voor een groot deel aan hoge kalkvlaktes, ook wel de causses genoemd. Het gebied kenmerkt zich door haar wijngaarden, glooiende heuvels, groene bossen en ondergrondse grotten. Hier baant de rivier de Lot zich een weg door het landschap, waar zij door eeuwenlange stroming diepe kloven heeft gesleten. In het noorden van het departement loopt ook nog een stukje van de Dordogne, langs de rand van het grote regionale natuurpark van Causses du Quercy. Veel campings in Lot zijn dan ook gelegen aan de rivier, op steenworp afstand van de oever. Kano, kajak of raft over de rivier, neem een verfrissende duik of sla je hengel uit. Luier en relax aan de oever van de rivier in de schaduw of het warme zonnetje en geniet van het Zuid-Franse leventje op de camping in Lot.

Profiteer van de rijke geschiedenis en cultuur van het departement en bezoek de middeleeuwse dorpjes, de kerkjes en de prachtige kathedraal Saint-Etienne in Cahors. Geniet van de (avond)marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, truffel, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje.

Boek een camping in Lot en geniet van een ontspannen vakantie in Frankrijk!

Te doen rondom de camping in Lot

  • Bezoek de grotten van Gouffre de Padriac en bewonder de bijna magische ondergrondse wereld of bezoek Pech-Merle met prehistorische muurtekeningen;
  • Bezoek het kasteel van Cénevières;
  • Beklim de grote trap zoals pilgrims al honderden jaar doen in Rocamadour en bewonder de uit rots gehakte kerken en kapellen;
  • Wandel door het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq Lapopie;
  • Bezoek het Prehisto Dino Parc (als je durft).
MS Vacances-Campéole
12 campings MS Vacances-Campéole
Bekijk