43 beschikbare camping(s) vanaf € 106,00 Verschillende factoren kunnen invloed hebben op de klassificatie van een camping. Meer informatie

Bezig met laden
Camping Domaine de la Faurie  - Camping Direct
Top Camping
Camping Domaine de la Faurie **** Frankrijk, Lot, SENIERGUES
Le Ventoulou Sites et Paysages - Camping Direct
Top Camping
Le Ventoulou Sites et Paysages **** Frankrijk, Lot, THEGRA
9,13 - 298 reviews
Camping Nature Le Valenty - Camping Direct
Top Camping
Camping Nature Le Valenty *** Frankrijk, Lot, Soturac
9,59 - 57 reviews
Camping La Clairière - Camping Direct
Top Camping
Camping La Clairière *** Frankrijk, Lot, Lamothe-Fenelon
Camping Le Soulhol *** Frankrijk, Lot, Saint-Céré
9,13 - 50 reviews
Verwarmd zwembad Aan een rivier Wifi Jeu de boules
Op slechts 400 meter afstand van het centrum van het stadje St. Cere, grenzend aan de rivier de Bave, verwelkomt de camping Le Soulhol jou op een prachtige locatie van ruim vier hectaren voor een aangenaam verblijf in de natuur. Op een steenworp afstand van het stadscentrum kunt u genieten van het zwembad (geopend van 1 juni tot 31 augustus) en de prachtige omgeving van de camping.
9,59 - 57 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Winkels Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Geen motorlawaai en luchtvervuiling meer, _de Valenty_ gaat groen zodat u in alle rust en sereniteit een vakantie kunt doorbrengen in alle veiligheid. Le Valenty is een rustige plek waar het goed is om je koffers neer te zetten, 1 nacht, 1 weekend, een week of zelfs meer met de familie, als stelletje of als groep. Alles is zo ontworpen dat u uw vakantieplezier zult beleven. In een authentieke natuurlijke omgeving en zonder auto's, voor onze vrienden de campers, is er een specifieke plek voor jullie aangewezen. Wanneer u voor onze camping kiest, betekent dat een verblijf zonder zorgen, met meer ruimte en comfort voor ouders, maar ook meer veiligheid en vrijheid voor kinderen! Wij verwelkomen u voor tenten, caravans, stacaravans en campers in onze oase van rust op mensenmaat op 6 ha groen en schaduw en rust met grote staanplaatsen in de schaduw van eiken en kastanjebomen.
9,13 - 298 reviews
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Le Ventoulou, een oude boerderij van 2 ha, gelegen tussen de dorpen Thegra en Padirac (3 km), nodigt u uit om uw vakantie in een behouden natuur door te brengen, ver van alle drukte.
Les Hameaux de Pomette - Terres de France *** Frankrijk, Lot, Cazals - Marminiac
Verwarmd zwembad Wifi
Het Hameaux de Pomette biedt 42 comfortabele chalets tegen de heuvel. Complete inrichting met 2 slaapkamers, badkamer en terras. Vele activiteiten zoals kano, klimmen, wandel-, mountainbike- en paardrijtochten. Geniet van de gastronomie van Zuidwest Frankrijk!
VVF Camping Martel-Gluges Frankrijk, Lot, Martel Gluges
Kinderanimatie Zwembad Animatie Wifi Tennis Jeu de boules
VVF Martel-Gluges *** Frankrijk, Lot, Martel Gluges
LES HAUTS D'ALBAS ** Frankrijk, Lot, ALBAS
9,75 - 15 reviews
Verwarmd zwembad Wifi Sportterrein Jeu de boules
"Les Hauts d'Albas" onderscheidt zich van andere campings door de ruimte, de kwaliteit van het comfort, de faciliteiten en de diensten. Uw yurt van 56m², verwarmd en geklimatiseerd, volledig uitgerust met een eigen terras van 25m². Aangeboden diensten: - het hele jaar geopend - buitenzwembad 20m x 5m verwarmd van april t/m oktober - overdekt zwembad het hele jaar door verwarmd - schuur met biljart, leeshoek, houtvuur (ook beschikbaar voor kleine seminaries)
Camping Quercy Vacances **** Frankrijk, Lot, Saint Pierre Lafeuille
Kinderanimatie Zwembad Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Gelegen in het hart van de Lot-vallei, op 10 minuten van Cahors, en dicht bij het regionale natuurpark van de Causses du Quercy, past Quercy Vacances zich aan uw wensen aan met zijn stacaravans, chalets, paalhutten, canvas bengalis, en camping-cars, caravans en tenten. Zwembad en spa, bar-snack en restaurant, muzikale of sportieve activiteiten, maar ook middeleeuwse, prehistorische, Jura of geologische sites, evenals een veelheid aan wandel-, kano-, mountainbike-, wandel- en klimroutes zullen alle soorten vakantiegangers bekoren!
Camping La Plage *** Frankrijk, Lot, MEYRONNE
9,23 - 186 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
Gelegen in de vallei van de Dordogne en in het hart van de toeristische bezienswaardigheden van de Lot: Rocamadour, de kloof van Padirac, de grotten van Lacave, Collonges la Rouge, Martel, Souillac, Sarlat ... De camping La Plage biedt een familiale sfeer in een schaduwrijk park van 2 hectare met directe toegang tot de rivier de Dordogne. Kanoverhuur op de voet van de camping. Vermaak in het seizoen (juli / augustus): kampeermaaltijd, muzikale avond, wateraerobics, initiatie van vissen, petanque-wedstrijd, schattenjacht. Blijf kamperen op onze ruime staanplaatsen, in de schaduw of halfschaduw, aan de rand van het water, met uitzicht op de kliffen; of huur van een lodge, bungalow of caravan. Servicegebied camperplaats. Documentatie en advies voor sightseeing en natuurtochten. Vriendelijke sfeer en warm welkom. Open van 1 mei tot 30 september
Village Camping LES VIGNES *** Frankrijk, Lot, PUY L'EVEQUE
8,83 - 69 reviews
De authenticiteit en sereniteit van de plaats schorten de tijd op om van uw vakantie een terugkeer naar uw roots te maken. Onze camping, genesteld tussen rivier en wijngaarden, biedt een gevarieerd aanbod van accommodaties te midden van eeuwenoude bomen aan de oevers van de Lot. In de buurt van het middeleeuwse stadje Puy L'Évêque kunt u de rijkdommen van de Lot-vallei ontdekken. Ons team biedt u activiteiten voor jong en oud met een breed scala aan activiteiten, waaronder: gezellige avonden, concerten, voorstellingen, openluchtbioscoop, wijnproeverijen en proeverijen van streekproducten, sportieve uitdagingen, wandeltochten...  Hier wordt alles voorgesteld, niets opgelegd, zodat u een heerlijk moment van ontspanning en ontdekking in Occitanië kunt doorbrengen.
Camping LA CHENERAIE **** Frankrijk, Lot, SAINT GERY - VERS
9,32 - 198 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Spa en Wellness Winkels Wifi Sportterrein Jeu de boules
Unieke Exclusiviteiten voor een Onvergetelijk Verblijf!  Welkom bij Le Séquoia, een prachtige camping gelegen tussen Sarlat en Rocamadour, in het hart van de Dordogne-vallei. Geniet van een 6 hectare groot groen park met diverse accommodaties: stacaravans, chalets en volledig ingerichte tenten, evenals kampeerplaatsen met privé sanitair voor extra comfort en privacy.  Ontspan in ons verwarmde zwemparadijs, met een overdekt zwembad en een tropische lagune – ideaal voor plezier en ontspanning. Blijf actief met ons multisportterrein, een speeltuin met trampoline, en een gevarieerd animatieprogramma gedurende het hele seizoen! Geniet van heerlijke streekgerechten in onze bar en restaurant. Toe aan ontspanning? Laat je verwennen in onze wellness spa. Beleef een onvergetelijke vakantie in de Dordogne, omringd door natuur en een warme, gastvrije sfeer – perfect voor gezinnen en vrienden! 🌿✨
Camping les Arcades *** Frankrijk, Lot, ST PANTALEON
9,3 - 74 reviews
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Sportterrein
Holidays in a natural and authentic setting? Ideally located 15 minutes from Cahors, and 10 minutes from Montcuq, in Quercy-Blanc, you will find in us an atmosphere that instantly invites to relax ... The heart of our 3-star campsite is located harmoniously at the foot of the _Moulin de Saint-Martial_, a sumptous 13th century white water mill of Quercy: you will be instantly immersed in all that is the charm and authenticity of our beautiful department ... Enjoy the bar and the restaurant on our beautiful terrace nestled at the foot of the Mill and jealously guarded by trees three centuries ... our heated water area with slides and paddling pool, our fishing pond, and an authentic and preserved natural environment ... Welcome to the MARLIERE family at Camping Des Arcades, in the Lot / Dordogne Valley!
Camping LA RIVIERE *** Frankrijk, Lot, LACAVE
9,33 - 161 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Wifi Sportterrein Jeu de boules
U wilt de vallei van de Dordogne leren kennen: Laat u leiden en ontdek de camping La rivière. Wij beschikken over 110 standplaatsen in een bosrijk park van 3,5 ha, gelegen langs de Dordogne. U kunt er talrijke fysieke en ludieke activiteiten beoefenen en prachtige plaatsen bezoeken. In de vele karakteristieke dorpjes waant u zich eventjes terug in de Middeleeuwen.
Aux Lodges du Mas de Nadal *** Frankrijk, Lot, Sauliac-sur-Célé
Zwembad Restaurant Wifi Jeu de boules
Even uit het drukke dagelijkse leven en heerlijk genieten in een van onze 24 gemeubileerde lodges met alle comfort en een overdekt terras, hier kan dat allemaal! Droom je van een vakantie waar rust heerst, in een inspirerende en verkwikkende natuurlijke omgeving? Kom dan ontspannen op Mas de Nadal, een camping in de Lot bij Saint-Cirq-Lapopie in het hart van de Quercy, met zijn serene sfeer en natuurlijke omgeving. Ontdek het glamping concept! Zodra je aankomt op het landgoed, voel je je schouders ontspannen en je spanningen wegsmelten! Geniet van het unieke plezier van het combineren van comfort met een verbinding met de natuur. Hier voel je je afgesloten van de wereld. En toch ben je dichter dan ooit bij enkele van de mooiste plekjes in de Lot!
Le Château de Termes **** Frankrijk, Lot, Saint Denis Lès Martel
9,52 - 19 reviews
Verwarmd zwembad Restaurant Spa en Wellness Wifi Tennis Sportterrein Jeu de boules Wasserette
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Wifi Jeu de boules
Het Domaine de la Faurie, gelegen tussen de Lot en de Dordogne, ligt in een park van 27 hectare op de top van een heuvel, met een prachtig uitzicht over het natuurpark Causses du Quercy, dat meerdere prijzen heeft gewonnen voor de kwaliteit van zijn groene ruimtes. Ideaal gelegen (afrit van de A20 op 5 km), brengt deze camping u naar enkele van de belangrijkste toeristische trekpleisters van de Lot en de Dordogne, zoals Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie en Sarlat. U kunt ook de vele wandelpaden ontdekken vanaf het Domaine. In het restaurant kun je proeven van de vele smaken van de authentieke gastronomie van deze streek.
Camping Le Relais du Campeur ** Frankrijk, Lot, ROCAMADOUR
7,61 - 91 reviews
Camping Le Relais du Campeur in Rocamadour verwelkomt u in een groene omgeving in het hart van de Lot, op enkele minuten van het beroemde bergdorp. De camping is ideaal voor een verblijf in de natuur en om de omgeving te ontdekken. Hij biedt ruime, schaduwrijke staanplaatsen en een zwembad om te ontspannen. Geniet van een gezellige sfeer, activiteiten voor het hele gezin en ga op ontdekkingstocht naar de wonderen van de Quercy: pittoreske dorpjes, grotten, rivieren en heuvelachtige landschappen. Een perfecte plek om ontspanning, natuur en erfgoed te combineren.
Camping Les Borgnes ** Frankrijk, Lot, SAINT SOZY
Kinderanimatie Zwembad Restaurant Winkels Wifi Tennis Jeu de boules
CAMPING LE CLOS BOUYSSAC *** Frankrijk, Lot, MAUROUX (Touzac)
9,03 - 84 reviews
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Wifi Sportterrein Jeu de boules
Rustig, ontspannen en gezellig. Camping Le Clos Bouyssac, met eigen strand, heerlijk gelegen direct aan de rivier de Lot te midden van de Cahors wijngaarden in een zonnige, heuvelachtige regio. Vanaf de hele camping heeft u een schitterend uitzicht over de rivier.
Camping Ecoresponsable Le Rêve *** Frankrijk, Lot, LE VIGAN-EN-QUERCY
9,33 - 57 reviews
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Winkels Wifi Jeu de boules
Ecologische 3*-camping in de Lot/Dordogne. In een bevoorrechte natuurlijke omgeving, met 60 ruime standplaatsen in een gezellige familiesfeer. De voorzieningen ter plaatse omvatten een zwembad en kikkerbad, bar, restaurant, afhaalmaaltijden en brood en gebak. Ideaal gelegen om opmerkelijke plaatsen te ontdekken zoals de kloof van Padirac, Rocamadour, Sarlat, het dierenpark Gramat, de grotten van Cougnac, Lacave en Pech Merle... In het voor- en naseizoen, een oase van rust. In het hoogseizoen, een gezellige, levendige sfeer. Ideaal voor gezinnen met kinderen.
Meer resultaten weergeven
Bezig met laden

Hotspots

Populaire bestemmingen in de Lot

Camping in de Lot - CampingDirect - Afbeelding n°2

Met ruim 140 verschillende campings biedt Lot een brede keuzemogelijkheid aan vakantiebestemmingen. Boek je volgende vakantie naar Lot, in Zuid-Frankrijk!

Op vakantie bij een camping in Lot

Het landschap van Lot bestaat voor een groot deel aan hoge kalkvlaktes, ook wel de causses genoemd. Het gebied kenmerkt zich door haar wijngaarden, glooiende heuvels, groene bossen en ondergrondse grotten. Hier baant de rivier de Lot zich een weg door het landschap, waar zij door eeuwenlange stroming diepe kloven heeft gesleten. In het noorden van het departement loopt ook nog een stukje van de Dordogne, langs de rand van het grote regionale natuurpark van Causses du Quercy. Veel campings in Lot zijn dan ook gelegen aan de rivier, op steenworp afstand van de oever. Kano, kajak of raft over de rivier, neem een verfrissende duik of sla je hengel uit. Luier en relax aan de oever van de rivier in de schaduw of het warme zonnetje en geniet van het Zuid-Franse leventje op de camping in Lot.

Profiteer van de rijke geschiedenis en cultuur van het departement en bezoek de middeleeuwse dorpjes, de kerkjes en de prachtige kathedraal Saint-Etienne in Cahors. Geniet van de (avond)marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, truffel, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje.

Boek een camping in Lot en geniet van een ontspannen vakantie in Frankrijk!

Te doen rondom de camping in Lot

  • Bezoek de grotten van Gouffre de Padriac en bewonder de bijna magische ondergrondse wereld of bezoek Pech-Merle met prehistorische muurtekeningen;
  • Bezoek het kasteel van Cénevières;
  • Beklim de grote trap zoals pilgrims al honderden jaar doen in Rocamadour en bewonder de uit rots gehakte kerken en kapellen;
  • Wandel door het middeleeuwse dorpje Saint-Cirq Lapopie;
  • Bezoek het Prehisto Dino Parc (als je durft).
MS Vacances-Campéole
12 campings MS Vacances-Campéole
Bekijk