Camping La Truffiere À Saint Cirq Lapopie
Camping La Truffiere À Saint Cirq Lapopie
bekijk alle foto's
vanaf € 77,00 vanaf € 278,00
De voordelen van de camping
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Restaurant Honden toegestaan Winkels
De klantenbeoordelingen
Meer informatie
DE CAMPING

Camping La Truffiere À Saint Cirq Lapopie

De camping is ideaal gelegen in een regio die zeer op prijs gesteld voor de kwaliteit van zijn landschappen. De twee rivieren in de buurt "veel (4 km)" en "de célé (15 km)" toestaan activiteiten zoals kanoën en natuurlijke zwemmen. Het grondgebied biedt ook prachtige klimmen en speleologie sites. Op de praktijk van wandelen met de nabijheid van het pad van Saint Jacques de Compostelle. U zult ook genieten van de rijkdom van het cultureel erfgoed (grot van Pech Merle, kastelen, dorpjes), en hoewel op zijn gastronomie. In het hart van het regionale natuurpark van de ' causses van Quercy "camping de beneden heeft een uitzonderlijk bewaarde natuurlijke omgeving. De camping is rustig, locaties bevinden zich op het terras en biedt een dominant uitzicht. Kinderen zijn hosts gevuld met name door de zeer grote speeltuin, verwarmd zwembad en de activiteiten. Erg aardig frame houden we vrijwillig de keuze gemaakt u verhuur van mooie houten chalets comfort bieden.

De services : Camping La Truffiere À Saint Cirq Lapopie

Algemeen
Ligging
Voorzieningen
Services
Activiteiten

Camping La Truffiere À Saint Cirq Lapopie : Klantenmeningen

8,24 / 10
Selectie camping2becamping2be Award
  • 9,71 / 10
    "Leuke tijd gehad!"
    Gezin met jonge kinderen DOME Panoramisch uitzicht Van 04/07/2020 tot 11/07/2020

    Algemene beoordeling

    Ontspannen sfeer tussen de bomen met fantastisch uitzicht

    Beoordeling van de accommodatie DOME Panoramisch uitzicht

    Ruime tent, goede bedden, water en.keuken in de tent

  • 8,67 / 10
    "Leuke camping op leuke plek"
    Gezin met jonge kinderen Forfait / dag: kampeerplaats + auto Van 05/08/2019 tot 10/08/2019

    Algemene beoordeling

    Leuke camping, aardige mensen, leuk zwembad en leuke bar/restaurant.

    Sanitair is netjes maar wat oud.

    Beoordeling van de accommodatie Forfait / dag: kampeerplaats + auto

    Leuke plek.

  • 7,33 / 10
    "Rust"
    Gezin met tiener(s) Forfait / dag: kampeerplaats + auto Van 13/07/2019 tot 18/07/2019

    Algemene beoordeling

    Mooie ligging en absolute stilte

    Heel erg veel vliwgen

    Beoordeling van de accommodatie Forfait / dag: kampeerplaats + auto

    Geweldig uitzicht

    Heel erg veel vliegen

  • 8 / 10
    "Prima camping"
    Gezin met jonge kinderen Forfait / dag: kampeerplaats + auto Van 27/05/2019 tot 05/06/2019

    Algemene beoordeling

    Mooie ligging, ruime staplaats met schaduw, gastvrij, trampoline en zwembad

    Sanitair wat verouderd, speeltuin niet ideaal voor peuters

  • 7,5 / 10
    "Rustige familie camping in prachtige omgeving"
    Gezin met tiener(s) Forfait / dag: kampeerplaats + auto Van 11/08/2018 tot 15/08/2018

    Algemene beoordeling

    Rustig en met de trampolines, zwembad, speelveld genoeg vertier voor de kinderen.

    Geen

    Beoordeling van de accommodatie Forfait / dag: kampeerplaats + auto

    Ruime plekken met veel schaduw

    De plekken in de buurt van de ingang hebben last van het legen van de containers om 6u 's ochtends.

ACCOMMODATIES/PLAATSEN
De huuraccommodaties
  • Huuraccommodatie - De Echte Houten Dubbelzijdig Cottage. - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 298,00

    week

    De Echte Houten Dubbelzijdig Cottage. 4
  • Huuraccommodatie - Authentieke Chalet Hout Met Groot Terras - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 318,00

    week

    Authentieke Chalet Hout Met Groot Terras 5
  • Huuraccommodatie - Chalet Confort - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 358,00

    week

    Chalet Confort 5
  • Huuraccommodatie - Chalet Model Savoie - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 358,00

    week

    Chalet Model Savoie 5/7
  • Huuraccommodatie - Chalet Met Overdekt Terras - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 298,00

    week

    Chalet Met Overdekt Terras 4/5
  • Huuraccommodatie - Chalet Tahoe + Overdekt Terras - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 358,00

    week

    Chalet Tahoe + Overdekt Terras 4/6
  • Huuraccommodatie - Chalet - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 398,00

    week

    Chalet 4
  • Huuraccommodatie - Dome Panoramisch Uitzicht - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 298,00

    week

    Dome Panoramisch Uitzicht 4
  • Huuraccommodatie - Cabane Deluxe Duo - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 278,00

    week

    Cabane Deluxe Duo 2
  • Huuraccommodatie - Cabane Deluxe Famille - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 378,00

    week

    Cabane Deluxe Famille 4/5
De standplaatsen
  • Standplaats - Forfait / Dag: Kampeerplaats + Auto - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 77,00

    week

    Forfait / Dag: Kampeerplaats + Auto 1/5
  • Standplaats - Forfait Grote Standplaats + Auto (+ De 150 M²) - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 122,50

    week

    Forfait Grote Standplaats + Auto (+ De 150 M²) 1/10
  • Standplaats - Standplaats + Elektriciteit (80 À 100 M2) - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 161,00

    week

    Standplaats + Elektriciteit (80 À 100 M2) 1/5
  • Standplaats - Standplaats + Elektriciteit+150 M2 - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie

    Vanaf

    € 192,50

    week

    Standplaats + Elektriciteit+150 M2 1/10
  • Standplaats - Standplaats + Elektriciteit 6/04 Au 30/06 Et 01/09 Au 30/09 - Camping LA TRUFFIERE à Saint Cirq Lapopie
    Standplaats + Elektriciteit 6/04 Au 30/06 Et 01/09 Au 30/09 2