Domaine Laborde
bekijk alle foto's
vanaf € 73,50 vanaf € 178,50
De voordelen van de camping
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie
De klantenbeoordelingen
Meer informatie
DE CAMPING

Domaine Laborde

We hebben zon en schaduwrijke ruime vlakke plaatsen (min. 120 m2) voorzien van elektriciteit en drinkwater in de buurt en div. chalets. Tevens bieden wij U twee buitenzwembaden, een kinderzwembad, een whirlpool, een overdekt subtropisch volwassenen en kinderzwembad met sauna / hammam / dompelbad, 2 meren, een bar met z’n gezellige terras, een restaurant / pizza’s / snackbar, kinderspeelplaatsen, jeux de boules ; volley, tafeltennis, bibliotheek, kleine winkel met elke dag vers brood enz enz (wij spreken nederlands).

De services : Domaine Laborde

Algemeen
Ligging
Voorzieningen
Services
Activiteiten

Domaine Laborde : Klantenmeningen

8,43 / 10
  • 8,1 / 10
    "Rustgevend"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Praatje met de eigenaar. Leuke wandeling over het terrein. Mooi binnenzwembad. Huisjes passen goed bij de omgeving.

    Geen goede fietskaart van de omgeving.

    Beoordeling van de accommodatie

    Mooi uitzicht

    Geen licht bij in het donker afwassen.

  • 8,89 / 10
    "Prettige sfeer"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De ruime plaatsen en de prettige sfeer

    De vliegjes bij wandelingen in de omgeving van de camping

    Ruime plaatsen afwisselend aangelegd

    Glooiend terrein, mooi maar niet altijd waterpas niet onoverkomelijk.

  • 8,78 / 10
    "fijn rustig verblijf"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    de sfeer - zwembaden - omgeving

    bij het wandelen in de omgeving: de vliegjes

    de ruime plaatsen die goed over het terrein verdeeld zijn

    Het terrein is glooiend, mooi maar natuurlijk nier warerepas

  • 9,78 / 10
    "Rust in September"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Vrije toegang zwemgelegenheid en sauna.

    Verlichting toiletten.

    Los lopen kippen en hanen en geiten.

    Herrie kaketoe

  • 8,44 / 10
    "Prachtige camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooi zwembad met glijbanen, overdekt zwembad

    Slechte WiFi en telefoonverbinding (G3)

  • 9,75 / 10
    "Aangenaam verrast"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Eerder toevallig bezochten we de laatste week van het seizoen Domein Laborde. Alhoewel we als fervente naturisten verschillende naturistencampings kennen in Frankrijk waren we onder de indruk van de schoonheid van de locatie met zijn typische bebouwing en de perfect onderhouden kampeervelden en infrastructuur. De vier sterren die toegekend werden zijn dan ook heel terecht. François, de eigenaar, ontving ons alsof we persoonlijke vrienden waren zodat wij ons onmiddellijk thuis voelden. We zijn dan ook vastbesloten om volgend jaar voor een langere periode terug te komen.

  • 7,75 / 10
    "*"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooie standplaats. Zeer vriendelijk personeel. het aangezicht van de gebouwen , zwembad, zonneweide , terras een plaatje om te zien Komen zeker nog een keer terug.

  • 9,56 / 10
    "uitstekend!"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    het ideale binnen zwembad, in deze tijd van het jaar, en het gebruik van sauna en haman, was super

    zie bovenstaande, en de hardwerkende eigenaars en hun vriendelijkheid

    de soms erg hard krijsende kakatoe

  • 8,3 / 10
    "Verblijf seizoen 201900"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    We vinden het prettig dat er wordt meegedacht met gasten en als het nodig is wordt meegeholpen. We hebben het ook prima naar ons zin gehad.

    Minder prettig zoveel hobden, sommige gasten meer dan een hond.

    Ruime plaats

    n.v.t.

  • 8 / 10
    "Chalet"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Heerlijk restaurant, mooie omgeving.

    De weinige actie vd kampeerders (grijze golf)

    Prima, eenvoudig huisje, lekker rustig

    Ik miste kussens op de houten buitenbedden.

  • 8,33 / 10
    "Mooie parkachtige camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De aanleg van de parkachtige camping

    Zeer slechte WiFi en gsm-telefoonverbinding en de onvoldoende hygiene in het overdekte zwembad. Vooral dat er af en toe geen gsm-verbinding mogelijk was is in deze tijd onbestaanbaar

  • 8,78 / 10
    "Paradijs"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De gehele camping

    Geen

    Ruimte en uitzicht

    Kampeermiddelen stonden kris kras en niet keurig op een rijtje want een rustiger aanblik geeft.

  • 8,1 / 10
    "Een waar paradijsje"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Heerlijk rustige omgeving. Mooie zwembaden en sauna. Fijn restaurantje met buitenterras.

    In het chalet was alles aanwezig, zoals senseo, magnetron, koelkast etc.

    Klapstoeltjes buiten zitten niet fijn

  • 8,33 / 10
    "Leuke gezellige camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    leuk en mooie camping

    prijs verhouding

    ontbreken van watertapunten dichtr bij de staanplaats

  • 8,89 / 10
    "De camping die ons het beste bevalt"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    een prachtig terrein, met uitstekende voorzieningen, aangenaam van sfeer, heel rustig en stil

    een enkele avond wat gedreun te horen van muziek. wij zouden een krantenservice zoals de broodservice op prijs stellen als dat mogelijk is. ik zou voorstellen om niet alle gras te maaien maar alleen de looppaden, zodat er meer veldbloemen kunnen bloeien

    vroeg zon, althans voor nr 36, wel erg kleine slaapkamers waar je je bed in moet kruipen

    volgende keer nemen we een 4-persoons, iets ruimere slaapkamer

  • 8,33 / 10
    "Mooie camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De ruimte

  • 9 / 10
    "Heerlijk weerzien"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Leuk om na vele jaren hier weer te zijn. Het domein heeft fijne nieuwe eigenaren gevonden. Zij runnen de camping met veel respect voor het mooie landgoed en de visie van de oprichters van de camping.

    Mooi uitzicht vanuit de tent.

  • 8,25 / 10
    "Campingplezier"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Zwembad en de priveci

    Te veel klimmen en dalen.

    De indeling

    De stoelen buiten

  • 9,12 / 10
    "Prima camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De rust en de omgeving

    Dat er een touringcar een week lang bijna naast onze chalet stond, waardoor uitzicht minder fijn was en in de avond de late avondzon werd geblokkeerd.

  • 8,56 / 10
    "Nog steeds een prachtige camping voor een heerlijk verblijf."
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Beautiful camping and a more then beautiful area to stay. It is a wonderful area to cycle and to walk with beautiful litlle villages. Laborde is a beautiful campingplace with all facilities for a good 4 stars camping. A great restaurant with a pleasant terrace were you can order great pizzas. Very tasteful and well filled.

    The toilet and shower facillities are just sufficient for the number of people from the upper part of the camping place . So, one more cleaning moment per day would be advisable. An other suggestion is to lay down some dishclothes nearby the sinks. So people can clean the sink by themselves after using it. A nice restaurant but we missed a fish dish on the foodmenu.

    Beautiful view and a big place for caravan.

  • 8,4 / 10
    "Genieten van rust"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Goed verzorgde camping met mooie chalets op ruime percelen

    Jammer dat we geen fietsen konden huren en er geen wifi was bij chalet.

    Ruime chalet voor 4 personen om met zijn tweeën in te verblijven. Alles wat we nodig hadden zit erin. Naast entree van camping liggen chalets heel lekker rustig (behalve de kukelende haan😋)

    Jammer dat er geen horren voor de ramen zaten. Maak ook kenbaar dat er een Senseo is, dan kun je daar rekening mee houden. Een comfortabel ligbed bij chalet (zoals bij zwembad) zou fijn zijn (ipv de harde houten ligbanken).

  • 8,3 / 10
    "Laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooie plaatsen leuke camping al 28 jaar

    hygiene sanitair

  • 8,4 / 10
    "Een prachtige en fijne camping verscholen in de natuur."
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Wij hebben enorm genoten op en van deze camping. Een prachtige plek midden in de natuur met ruime plekken. Wij hadden een heel mooi plekje aan een van de meertjes, echt een parel. De eigenaren en medewerkers zijn zeer gastvrij en spreken goed Engels. Als je wilt kun je meedoen aan allerlei activiteiten, deze worden zowel voor kinderen als volwassenen georganiseerd. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant, zalige pizza's! Kortom, deze camping is echt een aanrader!

    Fijne, afgelegen en schaduwrijke plek. Prachtig uitzicht over een meertje. Erg ruim. Zeer prettig dat er geen auto's bij de plekken geparkeerd staan.

  • 7,9 / 10
    "Mooie, fijne camping in prachtige omgeving"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Mooi uitzicht vanaf kampeerplek, veel groen en mooie beplanting. Goede sfeer en goede keuken.

    Geen aanmerkingen

    Mooi uitzicht

    Dat we weer terug naar huis gingen

  • 9,2 / 10
    "Geweldige camping, "
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Heerlijk rustige camping, geweldige ligging

    Winkeltje kan wat uitgebreider, en wat eten tussen de middag (lunch) zou fijn zijn.

    Simpel maar leuk huisje, dicht bij sanitair wat er prettig was

    De omgebouwde zit hoek naar bed was wel te hard, misschien idee om topmatrassen beschikbaar te stellen.

  • 7,5 / 10
    "Goed verblijf maar wel positief kritische noot."
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Er zijn betere bands dan de andere jaren

    Huisje was slecht schoon

    De ligging is prachtig. Lekker rustig. Groot terras. Ruime keuken.

    Hard bed. Plakkerig douchegordijn.

  • 7,89 / 10
    "fijn verblijf gehad"
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    ontspannen sfeer,

    de sanitairs zijn erg donker. De lampen zijn alle uit. vanuit de volle zon kom je echt een heel donker toilet in. Voor mijn kinderen een ramp, die wilde niet meer naar het toilet.

    lekker de ruimte op het bovenveld.

    Wat dicht op het de plek met de bandjes tot 12 uur in de nacht.

  • 8,67 / 10
    "Het ademt nog steeds het unieke van Laborde ondaks wijziging"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Alles wordt gedaan om het je naar de zin te maken en bij calamiteiten staan zij direct paraat zoals wij hebben mogen ervaren.

    Matrassen zijn aan vervanging toe, slapen na 3-4 nachten wordt een pijniging

    ruim en goede ligging

  • 7,3 / 10
    "Leuke camping"
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Zwembad

    Hygiëne schoonmaak toiletgbouwen

    Mooie ruime plekken

    De weg van boven naar beneden is erg smal door de stenen plantenbakken die op de weg staan

  • 9 / 10
    "gezellige sfeer van vroeger is weer terug. "
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De sfeer was weer gezellig, ongedwongen; echt vakantiesfeer. Francois en Jaqueline, werken kei hard en hebben toch altijd tijd voor een praatje of een vraag. Staan voor iedereen klaar. Toiletgebouw boven mooi gerenoveerd. Gastvrijheid op en top. Dank jullie wel; ook namens mijn boxer Abby

    dat ik na ruim 3 weken alweer naar huis moest;-) Tip: probeer wat meer personeel aan te komen in hoogseizoen

    de geweldig grote ruimte en het uitzicht op het grote veld beneden

    water onder het zeil; maar daar hadden we pas bij afbreken erg in

  • 8 / 10
    "vakantie met tiener"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Wij hebben een fijne vakantie gehad op Laborde. Mooie plaats, mooi weer, prachtige omgeving, warm water voor afwassen en wasjes, goede douches en hygienisch. Francois erg vriendelijk en behulpzaam. Misschien een kleine tip bij de douches --> houders voor de brillen

    Wat betreft tieners; hier werd weinig op ingespeeld wat betreft activiteiten. Daarbij was er met name ouderen, stellen en gezinnen met kinderen in de basisschool leeftijd. Dat was erg jammer.

    prachtig uitzicht en in de schaduw

    niets

  • 8,6 / 10
    "Prachtige locatie"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Locatie, zwembad p, opties voor de tieners

    Bediening in horeca traag door personeelsgebrek. Maar ondanks dat wel zeer behulpzaam

  • 8,3 / 10
    "Was weer fijn"
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Blijft een fijne camping met ruime plekken. Vriendelijke eigenaren die er echt iets van willen maken. Fijne ligbedden. Prima restaurant.

    de bar moet beter lopen, we moesten veel te lang wachten. Hier lopen ze veel inkomsten mis. de hygiëne bij de sanitaire voorzieningen mag weer een tandje beter. Glijbaan moet even een opknapbeurt krijgen. Haal het grind weg bij de bar en restaurant.

    ruime plek, mooi uitzicht.

    de pruimenboom viel uit en de herrie van de papegaai (kaketoe)

  • 8,9 / 10
    "Voor herhaling vatbaar. Super gastvrij ruime camping"
    Gezin met tiener(s) Chalet Confortable Van 20/07/2019 tot 03/08/2019

    Algemene beoordeling

    Gastvrijheid en sociale betrokkenheid van de Franse eigenaren. Spreken goed Engels. Huisje ruim en schoon sanitair en keuken. Koelkast met vriezer heel prettig.

    De spinnenwebjes in de accommodatie tussen bed en muren en op lampen. Gemeld en Dior eigenaar excuus en heeft het zelf extra schoongemaakt.Zelf weggehaald, verder alles netjes en gezellig ingericht.

    Beoordeling van de accommodatie Chalet Confortable

    De ruimte, de meubelen en de apparatuur

    Niet perse niet leuk maar had gemak gehad als er een vaatwasser aanwezig was.

  • 8,8 / 10
    "Topvakantie "
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Muziekavonden

    Te weinig personeel. Lang wachten bij receptie, bar en winkel. Mij is bekend dat er vacatures uitstaan.

    Ruime plaats

  • 7,7 / 10
    "Voor herhaling vatbaar"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    We hadden een heel fijne, grote plek met ruim uitzicht. In het restaurant hebben we heerlijk gegeten. De mensen van de camping waren erg klantvriendelijk; heel gedienstig.

    Weinig toiletten boventerrein. Trage bediening bar. Receptie, winkel, bar, restaurant moet allemaal door dezelfde mensen gerund worden; levert wachttijden op. Jammer!

    Zie boven.

    Ten aanzien van de plek: niets!

  • 8,8 / 10
    "Super camping met goede service"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Grote staanplaatsen en goede service

    Nvt

    Grote staanplaats

    Nvt

  • 8,3 / 10
    "Prachtige camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De camping ziet er verzorgd uit en je hebt mooie grote staanplaatsen met zon en schaduw. Het sanitair is al gedeeltelijk opgeknapt. Er heerst een gezellige rustige sfeer en je kunt er fijn zwemmen in zowel binnenbad als verwarmd buitenbad.

    Het restaurant ziet er leuk uit, maar helaas dit jaar was het eten minder goed door vaak wisselen van kok. Jammer! Andere jaren was het beter.

  • 9,1 / 10
    "Super !"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Topcamping met superteam in het dagelijks beheer! Neem fiets of auto en verken de droomdorpjes.

    Het te kort verblijf.

  • 8,8 / 10
    "Prachtig terrein, rustig maar ook gezellig."
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Service is goed en vriendelijk. Tijdens verblijf nog kunnen switchen naar mobilhome meer in de schaduw, veel beter! Lekker gegeten, verse ingrediënten. Zwembad is erg leuk, personeel is vriendelijk en behulpzaam.

    Weinig schaduw bij het zwembad. Onze eerste mobilhome lag pal in de zon, veel te warm. Ook geen comfortabele stoelen om buiten te zitten bij de mobilhomes.

    Prima ingedeeld, netjes en heel, schoon en voldoende uitrusting in de keuken, fijne douchecabine. Kortom: heel OK!

    Tip voor mobilhome: neem iets mee om comfortabel op de (massief hardhouten) ligbedden buiten te kunnen liggen. En iets van zonwering ( bv een schaduwdoek) is zeker aan te raden!

  • 8,2 / 10
    "dat dit nog bestaat, zo rustig en zo mooi..."
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    persoonlijke aandacht, veel ruimte, redelijkheid, prachtig terrein in de natuur

    campers die niet op camperplaatsen mogen staan

    alles goed bereikbaar, gezellige som familiale sfeer

    1 te felle lamp (beter kleur 27) bij uitrijweg vanaf het gras. Watertanken op middenterrein duurt te lang en gaat te lastig met drukknop. (bij sanitair wel heel goed)

  • 8,78 / 10
    "Voorjaarsverblijf"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooi aangelegde camping met ruime plaatsen en ook nog veel open ruimte tussen de plaatsen

  • 8 / 10
    "Een mooi aangelegde camping met rust en ruimte"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Plek, terras, restaurant en plezierig personeel

    De soms negatieve uitlatingen van de “ vaste”. gasten

    Zie hierboven

    Zie hierboven

  • 8,25 / 10
    "Prima"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Zie hierboven

    Zie hierboven

  • 8,22 / 10
    "Prachtig aangelegde vakantiepark in glooiende omgeving"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Wij waren er vlak voor het hoogseizoen. De opzet van dit park is prachtig en goed doordacht. Glooiend, gras met struiken en bomen als omlijsting. Het is zeer ruim van opzet en goed onderhouden. Het personeel is heel erg vriendelijk en behulpzaam. De auto wordt bij de accomodatie zoveel mogelijk geweerd (voor in- en uitpakken mag je bij je accomodatie staan), wat wij erg prettig vonden. Ruim voldoende centrale parkeerplaatsen. Geen animatie in onze periode wel een geweldige rust, natuur en variatie aan vogelgeluiden. Er zijn 3 (geklede) wandelroutes beschikbaar vanuit het park. Geweldig!

    Het park heeft twee zwembaden, een binnen (à la hotelzwembad) en een rond buitenbad. Naar onze smaak te klein daar wij graag baantjes zwemmen. Er is gratis WIFI, maar Dat werkt niet (een gemis in deze tijd), dus de speelkaarten, spelletjes en boeken mee of gebruikmaken van de uitgebreide collectie vh park. De keuze in het supermarkttje was erg beperkt in deze periode, dichtstbijzijnde supermarkt is op ca. 15 min rijden.

    Het heeft ons aan niets ontbroken, het huisje is volledig en goed uitgerust.

  • 8,22 / 10
    "2019"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Zwembad

    Geen onderwerp

    Rust

    Koud douche water

  • 9,89 / 10
    "Mooi terrein goede sfeer"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Goede sfeer, prettige leiding

    Ligztoelztoelen bij zwembad in de schaduw

  • 9,67 / 10
    "echt een vakantie gevoel"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rust en een geweldige omgeving, net een park

    prima verzorgd

  • 8,44 / 10
    "Absoluut voor herhaling waard"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Prachtig groen, mooie standplaatsen, een nieuwe eigenaar die de puntjes op de i wil gaan zetten, fijne vriendelijke sfeer, behulpzame eigenaars en personeel.

    Helaas een luidruchtige kaketoe op het terrein, wifi en 06-verbinding is uitermate slecht, geen zeepautomaatjes bij het toilet, weinig schaduw bij het zwembad. De bar mag wel iets gezelliger.

  • 8,2 / 10
    "Een heerlijk verblijf"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Vriendelijk personeel. Veel ruimte. Goed onderhouden camping.

    Het restaurant was nog niet op orde betreffende de kaart en de bediening. Per week 25 was dat een stuk beter.

  • 8,75 / 10
    "Camping met veel comfort"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De camping bied door zijn ligging zeker mogelijkheden voor, zowel rustzoekers als, mensen die graag contact maken. Het sanitair, het binnen zwembad met sauna,zijn erg mooi en vooral schoon.

    Wij zijn geen minpunten tegen gekomen en hebben drie weken een heerlijke vakantie gehad. Ook de dagen dat het wat minder weer was.

  • 8,78 / 10
    "Vakantie Labode"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De sfeer en rust

    Geen

    De sfeer en rust

    Geen

  • 9,11 / 10
    "Prachtige camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Prachtige ruime plaatsen met of zonder schaduw. Een binnen- en een buitenzwembad en een sauna. In het restaurant kun je voor een redelijke prijs heerlijk eten. Ook fijn dat je snacks en patat kunt halen. De omgeving van de camping heeft vele leuke stadjes en bezienswaardigheden. Ook de supermarkt is op een redelijke afstand. Fijn ook dat de auto’s op het parkeerterrein staan waardoor je niet tegen al dat blik zit te kijken. Hele aardige en behulpzame eigenaren en medewerkers. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad op Domaine Laborde!

    Vroeger dan 8.30 vertrekken kan niet ivm het afkoppelen van de stroom.

  • 7,67 / 10
    "Heerlijk"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rustig, natuur

    mobilhome moeilijk bereikbaar met auto, WIFI en 4G dekking

    heerlijk rustig, leuk ingericht en schoon

    mobilhomes liggen aan steile helling

  • 7,78 / 10
    "Fijn ont-stressen op het Franse platteland"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Een heerlijke camping waar je je welkom voelt als persoon. Oprechte aandacht en interesse, prima plek om te onthaasten.

    Voor degene die niet zonder wifi of internet kunnen is het even wennen. Er is één plek waar je internet/wifi hebt.

    Een houten chalet met alle voorzieningen, basic maar voor ons prima. Het uitzicht was geweldig, helemaal vrij.

    De matrassen waren wel erg hard.

  • 9,62 / 10
    "Uitstekend"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Zorgvuldig o derhouden csmping

    Prachtige ruime plaatsen.

    Weinig waterpunten

  • 8,4 / 10
    "Gezellige camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Ruime plaatsen en veel zwemgelegenheid enfijn contact met eigenaar. Er is voldoende te doen op camping en inomgeving.

    Ruime plaatsen .

  • 8,56 / 10
    "Heerlijk om weer even terug te zijn!!"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Mooie en ruime camping met geweldige eigenaren, die sinds vorig jaar de camping hebben overgenomen. Maar veel nieuwe en mooie plannen hebben.

    Omdat het nog in het begin van het seizoen was, waren er weinig gasten. Waardoor er alleen snacks gehaald konden worden en het restaurant nog niet open was.

    Ruime plekken

    Niet van toepassing

  • 8,25 / 10
    "hele mooie camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    binnen- en buitenbad, sauna, zeer ruime plaatsen, fraai aangelegd terrein en voorzieningen

    in prille voorseizoen bar, winkel en restaurant nog niet geopend

    zeer vriendelijke ontvangst, aardige nieuwe eigenaren

    begin april nog niet alle voorzieningen in gebruik

  • 7,6 / 10
    "Laborde 2018"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Mooie camping met veel faciliteiten. Bar is minder gezellig maar het terras met de Happy-hour maakt veel goed. Fantastisch zwembad

    Weinig activiteiten voor jonge tieners. Weinig parasols en ligbedden bij het zwembad. De rurale wandeling heb ik gemist

    Ruime plekken en daardoor voldoende privacy

    Plekken waren laat voorbereid, gemaaid etc

  • 8,22 / 10
    "kampeervakantie"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Er is alles wat een kampeervakantie tot een feestje maakt.

    n.v.t.

  • 8,62 / 10
    "prima"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    ruime plaatsen

    koud water zwembad

  • 8,22 / 10
    "Zomerpret op Laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rust, gezelligheid en ruime plekken indien gewenst

    Camperplekken aan de kleine kant, maar op andere plekken ruimte genoeg

  • 8 / 10
    "Heerlijke vakantieplekje, we komen hier zeker weer terug"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Vriendelijke, gemakkelijk bereikbare eigenaar Vriendelijk personeel Nederlands sprekende receptioniste Gasten van jong tot oud Happy hour Prima eten in het restaurant Leuk georganiseerde kanotocht met bbq

    bonnensysteem bij de bar gaat niet altijd foutloos

  • 9,3 / 10
    "Levendige camping met veel rust"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Zwembad, animatie liggen ver genoeg van de standplaatsen af, waarvoor je als ouders, heerlijk kunt genieten van de prachtige omgeving en de rust die er heerst.

    De standplaatsen die onderaan de camping lagen, vonden wij erg somber/alleen maar schaduw. De takken van de bomen hingen zo laag dat er ook echt geen lichtje zonneschijn kwam..

  • 7,89 / 10
    "Prima camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Goede sfeer, rust, fijne sauna, ook Engels gesproken

    Niet alle faciliteiten waren open

    Ruime standplaatsen

    Schreeuwende kakatoe

  • 8 / 10
    "super"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    ruime plaatsen, behulpzaam personeel gezellige bezoekers mooie omgeving sanitair schoon eenvoudig maar lekker eten

    verouderd sanitair

    ruime plaatsen

  • 7,6 / 10
    "Thuiskomen!!!!"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Het is voor gasten die hier vaker komen echt thuiskomen, en nu zeker met een erg hartelijke eigenaar!

    Was dit voorjaar erg nat erg veel tegen gehad!!

    Weet ik niet!!

  • 7,9 / 10
    "Gezellige en mooie camping."
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Het mooie terrein. De glijbanen. De verse broodjes. De gezellige muziek avonden.

    Her en der wat verouderd sanitair, maar wel altijd schoon. De vele wespen bij het zwembad. Maar dat is niet echt iets waar de eigenaar veel aan kan doen. Het zwembad is wat aan de kleine kant voor de grootte van de camping.

    Alles aanwezig. Lekker veel bergruimte.

    Heel heet en weinig schaduw.

  • 7,78 / 10
    "Enquête"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Prachtig gelegen camping en een mooie omgeving

    Sanitaire voorzieningen niet schoon. Gedateerd is geen probleem, vies wel

    Mooie huisjes, gerieflijk

    Bed zakt door.

  • 8 / 10
    "Hele fijne camping. "
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Overdekte zwembad. Mooie terrein, overzichtelijk. Vriendelijke eigenaar Mooie verhuuraccomodaties

    Restaurant.

  • 7,8 / 10
    "Hele fijne camping! We komen zeker terug."
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Prachtig gebied, betrokken en buitengewoon aardige eigenaar (Francois). Mooie plaats in de schaduw, hele fijne glijbanen. Happy hour is top, zeker voor een gezin! Gezellig restaurantje buiten met prettige bediening, naturistisch zoals het hoort.

    Hier en daar een likje verf nodig. Animatie mag wel een tandje bij.

    Mooie plek in de schaduw met groot speelveld, leuk voor de kinderen. Prima sanitair. Binnenzembad is een plus!

    Wel duur voor een gezin.

  • 8,38 / 10
    "Eindelijk een beheerder met 'gevoel' voor zijn gasten"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De ligging en het geweldige terrein

    Moet ik.nog eens over nadenken

    Verandering van leiding. Niet van Kees, maar van zijn.'klantvriendelijke' dochter! Wat een verbetering was dat !!!

    Zie boven

  • 8,9 / 10
    "Ontspanning en rust"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rust en vriendelijke mensen en happy our

    NVT.

    Mooie grote plekken

    De watertappunten zijn nogal schaars en ver uit elkaar waardoor je nogal een afstand moet lopen met je gieter

  • 7,44 / 10
    "Eerste keer"
    Gezin met jonge kinderen

    Geen opmerking van de klant

    Grote plekken

  • 8,5 / 10
    "Start vakantie seizoen 2018"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    mooie omgeving, en fijne faciliteiten oa. overdekt zwembad en sauna warm welkom door nieuwe eigenaar.

    Helaas vroeg in het seizoen en nog niet veel bezoekers en activiteiten.

    Mooie locatie en goed onderhouden

  • 7,8 / 10
    "Zomervakantie "
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Locatie, zwembad, gastvrije sfeer

    Sanitair is wat gedateerd

  • 7 / 10
    "3e keer op rij"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    We waren er voor de derde keer en we hebben het wederom naar ons zin gehad. Wel gemerkt dat de comping een een soort van overgangsjaar zat. De oude eigenaar was er nog en de nieuwe namen het over.

    Het was nog wennen aan elkaar. Nieuwe eigenaren waren duidelijk nog zoekende

    Fantastische plek met veel zon, maar ook schaduw.

  • 7,7 / 10
    "Prachtig terrein."
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De mooie ruime plekken in de prachtige natuur. De nieuwe eigenaar is vriendelijk en met verstand van zaken, een waardig opvolger van Kees.

    Sanitair mag vaker echt schoongemaakt worden. Na een klacht van ons bij francois werd daar wel direct werk van gemaakt. Wij zien dat graag structureel schoon.. Wij zouden graag zien dat er met mooi weer bloot word gelopen nu word dat niet door iedeteen opgepakt, en dan bedoel ik niet de tieners.

  • 7,5 / 10
    "Herhaling"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Rust,ruimte en relaxed

    Achterstallig onderhoud, sanitair, internet

  • 7,7 / 10
    "Uitstekend"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Familiair, gezellig

  • 8,78 / 10
    "Wij waren er in de lente en de zomer"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rustig, mooi, luxe

    De hoeveelheid warm water uit de douche

    Rustig, mooi, luxe

  • 9,44 / 10
    "Vakantiepark"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Erg netjes, vriendelijk personeel

    Sanitair kan een upgrade gebruiken, verouderd!

  • 8,44 / 10
    "Heerlijk natuurlijk ontspannen"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Een heerlijke landelijke opzet met mooie plaatsen en rust. Het restaurant is prima met een eenvoudige maar smaakvolle kaart. Ook de bas is gezellig en verzorgd. De nieuwe eigenaar en campingmedewerkers doen met passie hun best om het je naar het zin te maken. De kanoexcursie is een aanrader en een feest!

    Geen echt minpunt, maar een opmerking: De glijbaan is fantastisch maar gaat ook erg hard. Goed opletten dus :-)

    Ruime plaatsen Landelijk en rustig Prima restaurant en bar Kanoexcursie Receptie spreekt Nederlands

    Eigenlijk geen

  • 7,67 / 10
    "Domaine laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Fraaie camping met veel groen en mooie staanplaatsen

    Donkere douches zijn echt verouderd

    Mooie plaatsen veel groen

    Douches zijn verouderd

  • 7,89 / 10
    "Mooi verblijf"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    de gehele entourage, goed voor elkaar, omgeving en uitgestrektheid mooi.

    met de caravan naar beneden gestuurd om te draaien. Met het losse grind op het pad ging het fout. Gelukkig geholpen door de tractor. De ongelijkheid van sommige percelen geeft soms problemen. meer douche ruimte en wc ?

  • 9,33 / 10
    "Onze prettige vakantie 2018"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Grote plaatsen

    Kan ik zo niet bedenken

    Rustige en stille camping

    Kan ik zo niet bedenken.

  • 7,62 / 10
    "Goed"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooie camping en leuk restarant

    Toegangn naar de camping

    Vriendelijke mensen en leuk ontvangen

    De heuvel naar de camping

  • 8,62 / 10
    "Perfect verblijf"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Perfecte camping. Chalet zeer schoon, rustig gelegen. Nieuwe eigenaar en zijn team zeer enthousiast. Een camping zoals het echt hoort.

    In voorseizoen geweest. Eetgelegenheid ng niet open. Natuurlijk ook nog geen actviteiten. In omgeveing meer dan goede restaurants

    Van uit het verleden zeer vertrouwd.

    Absoluut geen minpunten

  • 8 / 10
    "Veel ruimte en natuur"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Op de camping is veel ruimte met mooi uitzicht. De camping wordt keurig onderhouden. Het binnenzwembad is heerlijk om te zwemmen, zeker als het weer wat minder is. Buiten zwembad is nu ook verwarmd.

    In het week-end was de toiletgelegenheid niet zo zuiver. Jammer

  • 8,11 / 10
    "Periode aug. sept. 2018"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Goede plaatsen,gezellige avonden zoals barbecue e.d.

    Ruimeplaats

  • 8,3 / 10
    "Aanrader!"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    De rust en de ruimte spreken ons erg aan. De sanitaire voorzieningen zijn wat verouderd maar het word goed schoon gehouden en dat vinden wij belangrijker. Twee prachtige zwembaden, een mooi en goed onderhouden terrein, een winkeltje en iedere ochtend heerlijk vers brood. Wij komen hier nu al enkele jaren met veel plezier en hopen dat de nieuwe eigenaren niet al te veel zullen veranderen aan het karakter van deze camping.

  • 9,8 / 10
    "Fantastisch uitrusten!"
    Gezin met jonge kinderen

    Algemene beoordeling

    Het leuke zwembad is lekker lang open (heel fijn voor de kinderen). De animatie is vaak authentiek Frans superleuk! Eten op de camping is heerlijk en niet heel duur.

    De campingwinkel heeft een heel kleinassortiment en is superduur! Er zijn gelukkig goede winkels in de buurt.

    Prachtige plekjes met veel privacy.

    Geen.

  • 6,4 / 10
    "Hoe zal de toekomst zijn"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooi terrein

    Sanitair niet goed en restaurant kan beter

  • 9,78 / 10
    "Prima camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Prachtige camping in een mooi gelegen gebied. De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fietstochten op de racefiets. Sinds 2018 een nieuwe Franse eigenaar die het op een bijna onopgemerkte manier heeft overgenomen. Ook dit Franse echtpaar vindt kwaliteit, service en vriendelijke benadering heel belangrijk. De omgeving van Laborde is door de mooie dorpjes en stadjes een must om te ontdekken.

    Geen

    Mooie grote plaatsen

    Geen

  • 8,25 / 10
    "Top!!"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Zeer vriendelijke eigenaar Francois, staat altijd klaar en is niets teveel. Prachtig gelegen camping midden in de natuur parkachtige aanleg met burlende herten rondom de hele camping

  • 10 / 10
    "Het paradijs dat Laborde heet"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Deze punten heeft Laborde altijd al gehad in de 14 jaar dar wij er komen. Nu in het naseizoen , waarin niet alle plekken bezet waren, de schoonheid van het terrein. en het paradijselijke van Domaine Laborde.

    Geen kunnen ontdekken.

    Mooi gelegen en een goed onderhouden terrein.

    geen!!!!!!!!!!!

  • 8,5 / 10
    "Fijn verblijf gehad."
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Fijne ontvangst en prettig verblijf.

  • 8,3 / 10
    "La Borde seizoen 2018"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De camping is mooi, ruime plaatsen en goed onderhouden. Sinds april 2018 is de camping verkocht.De nieuwe eigenaars zijn vriendelijk , behulpzaam en luisteren naar hun gasten. de plannen voor de toekomst zien er goed uit. Wij zijn erg tevreden en blijven zeker in de toekomst naar La Borde komen. De omgeving is prachtig en voor elk wat wils. Leuke dorpjes, kastelen en rivieren. Kortom je verveeld je nooit op La Borde. Natuurlijk zijn altijd verbeterpunten maar gasten die komen hebben een fijne tijd op La Borde.

    Ik zou geen minpunten kunnen noemen op La Borde. Wel verbeterpunten. Zo is er weinig animatie voor volwassenen. De bar wordt niet optimaal gebruikt wat jammer is. Bv kaart of spelletjesavonden zouden een optie kunnen zijn. Voorts missen we een toilet gelegenheid op het grote veld en 1 watertappunt is ook een beetje weinig.

  • 8,44 / 10
    "Prettig verblijf op camping laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Vriendelijke beheerders luisteren naar je als er iets is.

    Sanitair uit de 30e jaren

    Superschoon door werkster de elke morgen voor 8 uur het sanitair schoon heeft

    Geisers voor de douce zijn keueken geisers en stok oud

  • 8,6 / 10
    "Fijne camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Langer dan gepland , omdat het ons zo goed beviel

    Soms minder goed gepoetst

  • 7,9 / 10
    "Mooi gelegen en goed onderhouden terrein"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooi terrein; nieuwe eigenaars verbetering

    Zwembad buiten niet verwarmd, WiFi beperkt. Wordt beide aan gewerkt. Bar/terras kan gezelliger

  • 9,22 / 10
    "Wereld camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rust, netjes, luxe

    Geen

    Rust, netjes, lux

    Geen

  • 8,5 / 10
    "Goede start nieuwe eigenaar !! 😁"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Personeel erg klantgericht, een verademing na het vorige regiem !

    De (financiel) administratie mag eenduidiger en meer inzichtelijk gemaakt worden. Nu nog diversiteit in vergelijkbaar met mede kampeerders.

    Prachtig terrein en behulpzame staf !

    Geef de nieuwe eigenaar de ruimte om naar eigen bevindingen te handelen.

  • 8,3 / 10
    "Rust, ruimte en gezelligheid"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Ruime plaatsen, een gezellig en prettig team. Leuke aktiviteiten

    Een schreeuwende kaketoe op tijden dat hem nog niet wilt horen

    ruime plaatsen

    geen kranen om je watertank te vullen.

  • 9,8 / 10
    "fijne camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Vriendelijke eigenaar(s) die echt alles doen om de gasten te helpen. Top

    niet

    mooie camping met mooie plaatsen. Gasten uit alle landen. Gemoedelijke sfeer.

    nee

  • 8,89 / 10
    "Leve Laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Prachtige verzorgde camping

    De keuken

    Leuke mensen

    Nu wordt er nog Nederlands gesprokken op de camping, laat dat zo blijven.

  • 8,44 / 10
    "Fijne camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rustige camping met ruime plaatsen

    Camping winkel assortiment beperkt

  • 8,3 / 10
    "Prima"
    Individueel

    Algemene beoordeling

    Mooie camping Grote plaatsen

    Slechte wifi De waterkranen zouden iets langer door moeten lopen. Zodra je loslaat stopt het water. Op deze manier kun je nooit even 2 handen wassen.

ACCOMMODATIES/PLAATSEN
De huuraccommodaties
  • Huuraccommodatie - Chalet Confortable - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 294,00

    week

    Chalet Confortable 1/6
  • Huuraccommodatie - Chalet Simple - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 178,50

    week

    Chalet Simple 1/4
  • Huuraccommodatie - Chalet Sympathique - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 236,25

    week

    Chalet Sympathique 1/4
  • Huuraccommodatie - Chalet Familial - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 325,50

    week

    Chalet Familial 1/6
  • Huuraccommodatie - Mobil-Home Agréable - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 215,25

    week

    Mobil-Home Agréable 1/4

    Vanaf

    € 241,50

    week

    Mobil-Home Agréable 1/6
  • Huuraccommodatie - Tente Nature - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 183,75

    week

    Tente Nature 1/6
De standplaatsen
  • Standplaats - Kampeerplaats 1 Persoon - Domaine Laborde

    Vanaf

    € 73,50

    week

    Kampeerplaats 1 Persoon 1/6