Camping in Lot-et-Garonne

Omringt door Tarn-et-Garonne, LotDordogne, Gironde, Landes en Gers bevindt zich het Zuid-Franse departement Lot-et-Garonne. Vernoemd naar de twee rivieren die door het landschap kronkelen is de Lot-et-Garonne een uitstekende plaats voor een kampeervakantie op de camping.

Lees meer

Top Campings

De voordeligste campings

De best genoteerde campings

Populaire bestemmingen in Lot en Garonne

Kamperen op de camping in de Lot-et-Garonne

De Lot-et-Garonne beschikt over het typische karakteristieke landschap waar Aquitanië zo bekend om staat en om geliefd is. Een rijk bebost gebied, onderbroken door bergen, heuvels, talloze zonnebloemvelden en wijngaarden en natuurlijk de twee rivieren, met hier en daar een sprookjesachtig kasteel of middeleeuws dorp. De bochtige wegen, schattige oude huisjes en de gezellige en relaxte Zuid-Franse sfeer zorgen samen voor een prachtige rustgevende omgeving met talloze opties voor een heerlijk ontspannen vakantie op de camping. De meesten campings in de Lot-et-Garonne zijn gevestigd aan de oever van één van de twee rivieren. De campings wisselen af van één- tot vijfsterrencampings. Zoek je iets luxe, of juist iets eenvoudigs? Door het brede aanbod van verschillende soorten campings is er voor iedereen wat wils in de Lot-et-Garonne!

Naast luieren bij het zwembad van de camping of bakken in het warme Zuid-Franse zonnetje is er genoeg te doen in de omgeving. Kano of kajak over de rivier, of neem een duikje in het frisse water. Ga vissen of picknicken op één van de strandjes langs de oever. Vergeet dan niet een fles lokale wijn met je mee te nemen! Klim door de bomen in een klimpark, abseil van de rotsen, of duik een grot in tijdens een speleologie excursie. Fiets, wandel, mountainbike of maak een ritje te paard over de vele boswegen, met soms steile heuvels.

Ontdek de Lot-et-Garonne tijdens je vakantie

Geniet van de oude, middeleeuwse dorpjes van de Lot-et-Garonne, zoals Monflanquin, Pujols en Villeréal, de marktjes en de feestavonden waar gezellig met z'n allen wordt gegeten aan een lange tafel. Neem zelf je bord en bestek mee en schuif aan! Geniet van de overheerlijke lokale specialiteiten, zoals foie gras, magret en confit de canard en niet te vergeten: de heerlijke lokale wijnen, met live muziek op een prachtig middeleeuws dorpspleintje. Allemaal op steenworpafstand van jouw camping in de Lot-et-Garonne!

Te doen rondom de camping in Lot-et-Garonne

  • Abseilen van de toren van het kasteel in Gavaudun (50 meter hoog!);
  • Eten en drinken bij een marché gourmand;
  • Bezoek Agen en proef de pruimen waar de stad bekend om staat;
  • Proef de hazelnoten van Cancon en de wijnen van Duras;
  • Bezoek de kastelen Bonaguil, Biron en Duras en laat je meeslepen door de rijke geschiedenis van het departement.

Onze andere kampeerbestemmingen