Bedrijf Domaine Papillon - Reyrevignes
Eigenaar Domaine Papillon - Reyrevignes
Receptieteam Domaine Papillon - Reyrevignes
Zwemplezier Domaine Papillon - Reyrevignes
Activiteiten Domaine Papillon - Reyrevignes
bekijk alle foto's
DE CAMPING

Domaine Papillon

Domaine Papillon is gelegen op een terrein van ruim 3 hectare groot. Een oase van rust, ruimte en ongerept natuurschoon in de groene heuvels van het departement Lot, de Quercy, zoals de streek vroeger genoemd werd. De omgeving is ideaal voor degenen die van de natuur willen genieten en het echte franse leven villen proeven. Gelegen in een natuurpark, in een beschermende glooiende natuure met bossen, riviertjes, grotten, geweillige dorpjes en prachtige kastelen, onze camping biedt talloze mogelijkheden om te wandelen en te fietsen. In de nabije omgeving zijn vele bezienswaardigheden voor een leuk dagje uit. Speciaal ingericht voor Uw comfort, onze Domaine biedt U in totaal 14 chalets, 2 tentlodges en 21 staanplaatsen. En de camping is toegankelijk voor mindervaliden.

Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Feestavonden

De services

Algemeen
Ligging
Voorzieningen
Services
Activiteiten
ACCOMMODATIES/PLAATSEN

Deze camping is niet boekbaar op Camping Direct. Bekijk andere boekbare campings in de omgeving.

Occitanië > Lot > Saint-Céré
Lot
Quai Salesses
46400 Saint-Céré
Verwarmd zwembad Honden toegestaan Aan een rivier Winkels Wifi

Huuraccommodaties vanaf

€ 220

week

Standplaatsen vanaf

€ 33,60

week

Bekijk de website van de camping