Camping Moulin du Périé
7,46 /10 - 2 meningen
BEKIJK OP DE KAART
DE CAMPING

Camping Moulin du Périé

Onze camping in de streek Lot-et-Garonne, vlakbij de rivieren de Dordogne en de Lot en tussen de wijngaarden van Bergerac en Cahors, is ideaal gelegen om alle schitterende bezienswaardigheden van dit gebied te ontdekken. Ook de prachtige Périgord en de Quercy liggen bij ons in de buurt.Wij verwelkomen u in de serene rust en prachtige natuur van een park rond een charmante gerenoveerde molen. In deze warme en gastvrije omgeving, op 3 kilometer van het dorp, kunt u heerlijk ontspannen met uw gezin, uw partner of vrienden. Ieder van u zal hier kunnen genieten van de zon in de bronwater meertje (500m² met zandstrandje), in de zwembad, in de speeltuinen of bij het opblaaskasteel.Wij hebben 125 plaatsen van gemiddeld 100 m² die van elkaar worden gescheiden door bomen, heggen en bloeiende struiken. U kunt bij ons kamperen in een tent, een caravan of een camper, en kiezen voor een grasplaats met schaduw, halfschaduw of zon. Op alle plaatsen heeft u de beschikking over elektriciteit (6 of 10 ampère). U kunt ook verblijven in een van onze huuraccommodaties, volledig ingericht en comfortabel, met of zonder eigen sanitair: chalets, stacaravans of bungalowtenten.In onze verschillende comfortabele toiletgebouwen, die natuurlijk regelmatig worden schoongemaakt, vindt u een wasmachine en droger, een babywasruimte, en afvoer voor chemisch toilet. Ook staat er een camperservice tot uw beschikking.Al onze voorzieningen zijn gedurende het hele seizoen en op iedere dag van de week beschikbaar: vers brood en croissantjes in de ochtend, een café, afhaalmaaltijden, pizzas”Maison”, en een restaurant. En wij geven u ook graag advies over de mooiste plaatsen en beste adressen om optimaal te kunnen genieten van onze streek. Kom op onze camping nieuwe energie opdoen… Ons team kijkt uit naar uw komst… en zal u een onvergetelijk verblijf bezorgen! Familie BAUDOT

Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Honden toegestaan

De services

Algemeen
Ligging
Voorzieningen
Services
Activiteiten
Contact
Moulin du Périé
47500 Sauveterre la Lémance
Frankrijk
Breedtegraad : 44,5905
Lengtegraad : 1,0480
ACCOMMODATIES/PLAATSEN

Deze camping is niet boekbaar op Camping Direct. Bekijk andere boekbare campings in de omgeving.

7,75/101 meningen
Nieuw-Aquitanië > Dordogne > Villefranche du Perigord
Dordogne
route de cahors
24550 Villefranche du Perigord
Verwarmd zwembad Animatie Restaurant Feestavonden Winkels

Huuraccommodaties vanaf

€ 200

week

Standplaatsen vanaf

€ 89,60

week

Online boeken
Bekijk de website van de camping
Occitanië > Lot > PUY L'EVEQUE
Lot
Martignac
46700 PUY L'EVEQUE
Zwemparadijs Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant

Huuraccommodaties vanaf

€ 270

week

Standplaatsen vanaf

€ 161

week

Online boeken
Occitanië > Lot > DURAVEL
Lot
Port de Vire (D58)
46700 DURAVEL
Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie Restaurant Feestavonden

Huuraccommodaties vanaf

€ 147

week

Standplaatsen vanaf

€ 119

week

Online boeken
7,61/102 meningen
Occitanië > Lot > MAUROUX
Lot
lieu dit bouyssac
46700 MAUROUX
Kinderanimatie Zwembad Animatie Restaurant Feestavonden

Huuraccommodaties vanaf

€ 200

week

Standplaatsen vanaf

€ 115,50

week

Online boeken
9,15/1033 meningen
Nieuw-Aquitanië > Lot-et-Garonne > Monflanquin
Lot-et-Garonne
Bosc Nègre
47150 Lacapelle-Biron

Huuraccommodaties vanaf

€ 280

week

Online boeken
8,09/1023 meningen
Nieuw-Aquitanië > Lot-et-Garonne > Salles
Lot-et-Garonne
Terre Rouge
47150 Salles

Huuraccommodaties vanaf

€ 297,50

week

Standplaatsen vanaf

€ 145,78

week

Online boeken