Bedrijf Domaine Laborde - Monflanquin
Zwemplezier Domaine Laborde - Monflanquin
Activiteiten Domaine Laborde - Monflanquin
bekijk alle foto's
De voordelen van de camping
Zwemparadijs Overdekt zwembad Verwarmd zwembad Kinderanimatie Animatie
De klantenmeningen
Meer informatie
DE CAMPING

Domaine Laborde

We hebben zon en schaduwrijke ruime vlakke plaatsen (min. 120 m2) voorzien van elektriciteit en drinkwater in de buurt en div. chalets. Tevens bieden wij U twee buitenzwembaden, een kinderzwembad, een whirlpool, een overdekt subtropisch volwassenen en kinderzwembad met sauna / hammam / dompelbad, 2 meren, een bar met z’n gezellige terras, een restaurant / pizza’s / snackbar, kinderspeelplaatsen, jeux de boules ; volley, tafeltennis, bibliotheek, kleine winkel met elke dag vers brood enz enz (wij spreken nederlands).

De services

Algemeen
Ligging
Voorzieningen
Services
Activiteiten

Klantenmeningen

8,14 / 10
Selectie camping2becamping2be Award
  • 8,25 / 10
    "Top!!"
    Jong stel

    Algemene beoordeling

    Zeer vriendelijke eigenaar Francois, staat altijd klaar en is niets teveel. Prachtig gelegen camping midden in de natuur parkachtige aanleg met burlende herten rondom de hele camping

  • 10 / 10
    "Het paradijs dat Laborde heet"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Deze punten heeft Laborde altijd al gehad in de 14 jaar dar wij er komen. Nu in het naseizoen , waarin niet alle plekken bezet waren, de schoonheid van het terrein. en het paradijselijke van Domaine Laborde.

    Geen kunnen ontdekken.

    Beoordelingen

    Mooi gelegen en een goed onderhouden terrein.

    geen!!!!!!!!!!!

  • 8,5 / 10
    "Fijn verblijf gehad."
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Fijne ontvangst en prettig verblijf.

  • 8,3 / 10
    "La Borde seizoen 2018"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    De camping is mooi, ruime plaatsen en goed onderhouden. Sinds april 2018 is de camping verkocht.De nieuwe eigenaars zijn vriendelijk , behulpzaam en luisteren naar hun gasten. de plannen voor de toekomst zien er goed uit. Wij zijn erg tevreden en blijven zeker in de toekomst naar La Borde komen. De omgeving is prachtig en voor elk wat wils. Leuke dorpjes, kastelen en rivieren. Kortom je verveeld je nooit op La Borde. Natuurlijk zijn altijd verbeterpunten maar gasten die komen hebben een fijne tijd op La Borde.

    Ik zou geen minpunten kunnen noemen op La Borde. Wel verbeterpunten. Zo is er weinig animatie voor volwassenen. De bar wordt niet optimaal gebruikt wat jammer is. Bv kaart of spelletjesavonden zouden een optie kunnen zijn. Voorts missen we een toilet gelegenheid op het grote veld en 1 watertappunt is ook een beetje weinig.

  • 8,44 / 10
    "Prettig verblijf op camping laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Vriendelijke beheerders luisteren naar je als er iets is.

    Sanitair uit de 30e jaren

    Beoordelingen

    Superschoon door werkster de elke morgen voor 8 uur het sanitair schoon heeft

    Geisers voor de douce zijn keueken geisers en stok oud

  • 8,6 / 10
    "Fijne camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Langer dan gepland , omdat het ons zo goed beviel

    Soms minder goed gepoetst

  • 7,9 / 10
    "Mooi gelegen en goed onderhouden terrein"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Mooi terrein; nieuwe eigenaars verbetering

    Zwembad buiten niet verwarmd, WiFi beperkt. Wordt beide aan gewerkt. Bar/terras kan gezelliger

  • 9,22 / 10
    "Wereld camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rust, netjes, luxe

    Geen

    Beoordelingen

    Rust, netjes, lux

    Geen

  • 8,5 / 10
    "Goede start nieuwe eigenaar !! 😁"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Personeel erg klantgericht, een verademing na het vorige regiem !

    De (financiel) administratie mag eenduidiger en meer inzichtelijk gemaakt worden. Nu nog diversiteit in vergelijkbaar met mede kampeerders.

    Beoordelingen

    Prachtig terrein en behulpzame staf !

    Geef de nieuwe eigenaar de ruimte om naar eigen bevindingen te handelen.

  • 8,3 / 10
    "Rust, ruimte en gezelligheid"
    Gezin met tiener(s)

    Algemene beoordeling

    Ruime plaatsen, een gezellig en prettig team. Leuke aktiviteiten

    Een schreeuwende kaketoe op tijden dat hem nog niet wilt horen

    Beoordelingen

    ruime plaatsen

    geen kranen om je watertank te vullen.

  • 9,8 / 10
    "fijne camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Vriendelijke eigenaar(s) die echt alles doen om de gasten te helpen. Top

    niet

    Beoordelingen

    mooie camping met mooie plaatsen. Gasten uit alle landen. Gemoedelijke sfeer.

    nee

  • 8,89 / 10
    "Leve Laborde"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Prachtige verzorgde camping

    De keuken

    Beoordelingen

    Leuke mensen

    Nu wordt er nog Nederlands gesprokken op de camping, laat dat zo blijven.

  • 8,44 / 10
    "Fijne camping"
    Senioren (echt)paar

    Algemene beoordeling

    Rustige camping met ruime plaatsen

    Camping winkel assortiment beperkt

  • 8,3 / 10
    "Prima"
    Individueel

    Algemene beoordeling

    Mooie camping Grote plaatsen

    Slechte wifi De waterkranen zouden iets langer door moeten lopen. Zodra je loslaat stopt het water. Op deze manier kun je nooit even 2 handen wassen.

  • 9,11 / 10
    "Prettige vakantieplaats"
    Jong stel Kampeerplaats €19 (alleen laag-seizoen) inclusief: kampeerplaats + elektra + 1 of 2 personen Van 03/09/2017 tot 23/09/2017

    Algemene beoordeling

    De sfeer in het naseizoen

    De communicatiemogelijkheden op de camping. Wifi ( maar daar kunnen ze niets aan veranderen, heeft te maken met de lengte van hun aanvoerkabel ), maar vooral er is geen gsm signaal in de caravan laat staan dat er 4G is. Het ontvangen van een gesprek gaat enkel indien je buiten staat en hier zou toch wat mogen aan veranderen.

    Beoordelingen Kampeerplaats €19 (alleen laag-seizoen) inclusief: kampeerplaats + elektra + 1 of 2 personen

    Zie hierboven

ACCOMMODATIES/PLAATSEN